При Борівській РГО “Суспільна Служба України” зареєстрований кіноклуб Docudays UA

Docudays UA  – це мережа постійно діючих кіноклубів медіапросвіти з прав людини, створена з метою активізації діалогу про права людини в українському суспільстві через надання правозахисникам, педагогам, громадським лідерам, працівникам пенітенціарної системи медіа-інструментів та методології для підвищення рівня поінформованості громадян України в галузі прав людини.

В рамках проекту в кіноклубах  Docudays UA  планується демонстрація документальних фільмів про права людини, створення ресурсного он-лайн Центру медіа-просвіти з прав людини Docudays UА, Фільмотеки кращих документальних фільмів фестивалю Docudays UА і т.ін.

Проект реалізується у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградський, Львівській, Луганській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопольській, Харківській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській областях України та в АР Крим. До реалізації проекту залучаються громадські активісти, старшокласники, студенти університетів, працівники освіти, правозахисники, співробітники колоній та педагоги освітніх закладів пенітенціарної системи.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2023 ·   Увійти   · Наверх