Роботи по створенню майданчика для неформального спілкування розпочато


Сьогодні волонтери розчистили від сміття та чагарників місце, де знаходитиметься центр неформального спілкування. Це колишній танцмайданчик за районним будинком культури, від якого залишилася одна основа. Колись там була невеличка сцена під куполом, по периметру стояли лавки і все це було огороджено.
На заклик Борівської РГО Суспільна Служба України долучитися до прибирання відгукнулося близько 15 чоловік, у тому числі активна молодь. Валерія Гонтар, керівник проекту, розповіла присутнім про ідею та заплановані заходи, а також подякувала за допомогу і небайдужість.
Для початку на майданчику відновлять сцену і встановлять лави. Відкриття з презентацією проекту планується вже за два тижні. Поступово, в процесі роботи майданчик буде вдосконалюватись. Серед запланованих заходів – літній кінотеатр, музичний фестиваль, фестиваль ролерів та скейтерів. Крім того, як зазначила Валерія, проект відкритий для пропозицій, і кожен, хто має цікаву ідею щодо проведення заходів на майданчику, може звертатися до ГО ССУ.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2023 ·   Увійти   · Наверх