«Суспільна Служба України» продовжує допомагати людям

Звіт про діяльність Борівської районної громадської організації «Суспільна Служба України» у першому півріччі 2017 року
За 6 місяців 2017 року волонтерами організації сформовано та роздано 113 харчових наборів, зокрема: 79 – багатодітним родинам, у яких виховується 301 дитина, 12 – інвалідам І-ІІ групи, 19 – людям похилого віку, 3 – опікунам, на загальну суму 18209 грн., з яких 9000 грн. – кошти Суспільної Служби Канади, а 9209 грн. – власні кошти.
У квітні ми також профінансували екскурсію дітей з багатодітних родин та дітей-сиріт Піско-Радьківської школи до «Фельдман Екопарку» у Харкові. Ці кошти було спрямовано на паливо для автобуса у сумі 2755 грн. та 129 грн. на страхування дітей.
За програмою «Таборування» у травні нами закуплено для Борівського будинку дитячої та юнацької творчості матеріали для проведення майстер-класів на суму 400 грн. і оплачено паливо для підвозу дітей зі шкіл району на ці заходи на суму 896 грн.
У лютому було проведено конкурс творчості для дітей та молоді, присвячений темі «Єдина громада». Організатором проведення конкурсу є благодійний фонд «Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольська» у рамках проекту «Сприяння децентралізації в Східній та Центральній Україні». Переможці отримали призи, а у серпні найкращі роботи будуть представлені на фестивалі у м.Дніпро.
Робоча група від ГО «Суспільна Служба України» в рамках проекту «Сприяння децентралізації в Східній і Центральній Україні» провела анкетування мешканців смт Борова за кількома питаннями, які стосуються ставлення громадян до свого місця проживання та їхньої готовності брати участь у заходах щодо змін життя громади на краще. 22 березня відбулося засідання Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. До засідання приєдналася ментор проекту «Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні» Альона Доля. Головна мета цієї зустрічі полягала у тому, щоб донести думку про те, що всі зміни, які відбуваються з країною, мають незворотній характер.
Наша організація бере активну участь у проекті «Єдина громада», який виконується організаціями IREX та ГУРТ, при підтримці Агенції США з міжнародного розвитку USAID. Проект спрямовано на налагодження комунікації між різними соціальними групами населення, на згуртованість людей для вирішення спільних проблем, для порозуміння та діалогу між людьми.
Представники БРГО «ССУ» в травні взяли участь у триденному тренінгу в рамках проекту «Єдина громада» у м.Харків, а в червні було проведено дводенний тренінг в Боровій, у якому взяли участь 26 жителів селища, у тому числі і члени нашої організації. А Валерія Гонтар та Світлана Гунько ще й активно займалися підготовкою та проведенням тренінгу разом з тренерами.
У червні було організовано проведення екоуроків в літньому таборі. У партнерстві з Будинком дитячої та юнацької творчості провели 6 занять та майстер-класів з ресайклінгу, а також одне заняття у дитсадку.
На даний час знаходиться у стадії реалізації міні-проект «Заміна вхідних дверей Борівської центральної районної бібліотеки», відповідно до рішення Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Згідно з бюджетом проекту нашою організацією було перераховано 1565 грн. (10% від загальної вартості проекту).
БРГО «Суспільна Служба України» надає також благодійну допомогу на лікування. Так, у лютому було зібрано та перераховано демобілізованому учаснику АТО 4800 грн. на проведення операції на органах зору. У червні виділено 2000 грн. на операцію на серці мешканцю Борової.
Одним з наших довготривалих проектів є збір відпрацьованих елементів живлення (батарейок) в рамках еко-проекту «Зробити світ чистішим». Вже зібрано і підготовано до відправки на переробку 11 шестилітрових контейнерів, що відповідає приблизно 100 кг ваги.
Ми запрошуємо небайдужих громадян допомогти нам благодійними внесками, які можна перераховувати на р/рахунок 26004052326490, МФО 351533 у м.Харків ГРУ ПАТ КБ ПриватБанк, або за адресою: смт Борова, вул.Миру,13. Працюємо по понеділках, середах і п’ятницях з 8.00 до 12.00. Також запрошуємо активну молодь вступати до громадської організації «Суспільна Служба України» і разом працювати на розвиток нашої громади.
Телефони для довідок: 095 127 24 47 – Валерія, 050 027 01 77 – Віктор.
Віктор Шаховський,
Голова Борівської РГО «Суспільна Служба України».

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2023 ·   Увійти   · Наверх