У Боровій може з׳явитися майданчик для неформального спілкування

Борівська районна громадська організація Суспільна Служба України виграла грант на облаштування майданчика для неформального спілкування мешканців селища за участю дітей та підлітків. Проектом передбачається створення та облаштування літнього майданчика, на базі якого будуть проводитися різноманітні культурні заходи. Із запланованих: літній кінотеатр, музичний фестиваль, фестиваль ролерів та скейтерів тощо.
Проектна пропозиція щодо створення такого осередку молодіжного спілкування у Боровій подавалася на конкурс, який проводила ГО «Молода Черкащина» в рамках Проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина. У меті конкурсу зазначалося сприяння соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської області шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.
Пріоритет надавався проектам, які:
• передбачають взаємодію між громадою та місцевою владою в розв’язанні конкретної проблеми та використання механізмів громадської участі;
• передбачають активне залучення до їх реалізації молоді;
• мають чітко визначені ціль та детальний план заходів;
• передбачають реалістичні та вимірювані результати;
• мають раціональні бюджети та демонструють ефективність витрачання коштів;
• залучають власні ресурси не менш як 10% від загальної вартості проекту;
• пропонують інноваційні методи розв’язання проблеми.

Бюджет проекту складає близько 28 тис.грн, 10% з яких профінансує Борівська РГО Суспільна Служба України. До 15 листопада 2017 року проект має бути повністю реалізований.

Оксана Дудник.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2023 ·   Увійти   · Наверх