У Боровій пройшов другий тренінг в рамках проекту «Єдина громада»

У приміщенні Борівської центральної районної бібліотеки пройшов другий дводенний тренінг в рамках проекту «Єдина громада». Фасилітатор діалогу Олександр Мітьков вчив борівчан розмовляти і домовлятися, чути співрозмовника і бути почутими, визначати точки перетину інтересів різних сторін, знаходити компроміси і завдяки ефективному діалогу спільними зусиллями досягти взаємовигідної мети.
На серпень запланований третій тренінг даного циклу. У ньому можуть взяти участь всі бажаючі борівчани та внутрішньо переміщені особи, які проживають у Борівському районі. Для цього необхідно звернутися до Борівської районної громадської організації «Суспільна Служба України» або за телефоном 095 127 24 47.
По завершенні циклу тренінгів організатори забезпечать підтримку ініціатив, направлених на формування згуртованої та єдиної громади (навчання написанню проектів, консультації та міні-гранти вартістю до 4000 у.о.).
Нагадаємо, що проект «Єдина громада» в Україні виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою проекту є сприяння згуртованості у громадах через проведення тренінгів та діалогів, направлених на спільне вирішення актуальних питань.

Оксана Дудник.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2023 ·   Увійти   · Наверх