Два підходи до однієї бібліотеки

Рік, що минає, став знаменним для Ізюмської сільської бібліотеки, як і для багатьох інших бібліотек району. Нарешті, вирішилося питання по забезпеченню бібліотек комп’ютерною технікою.

Та сам по собі комп’ютер мало що важить. Для внутрішньої бібліотечної роботи необхідні принтер, сканер. Від цього залежить якісне і яскраве оформлення тематичних полиць і належне інформаційне та наочне забезпечення масових заходів.  І ця проблема в Ізюмській бібліотеці була вирішена завдяки допомозі депутата обласної ради Кириченка Миколи Олександровича. Завдяки наданим значним коштам бібліотека отримала і вже використовує у своїй роботі сучасний кольоровий принтер з функціями сканера і копіювання. І така депутатська діяльність викликає величезне почуття вдячності і поваги до цієї людини.

Та маємо і інший приклад. На засіданні постійної комісії Ізюмської сільської ради деякі депутати, почувши про потреби закладів культури, розташованих в селі Ізюмське, спромоглися лише на риторичне запитання: «А хто туди ходить?…», інші глибокодумно говорили про «важливіші» потреби, деякі відмовчувалися. Сільський голова тільки що не аплодував депутатській позиції, зі свого боку проводячи думку щодо «закриття» бібліотеки, як наче ліквідація цього закладу в його компетенції.

Спроби довести, що заплановані культурно-масові заходи та кошти на їхнє проведення, то і є дозвілля односельців, а не бажання власного благополуччя, не увінчались успіхом.

Скоріш за все, якась копійчина з сільського бюджету закладам культури перепаде. Та при копійчаному фінансуванні таке ж і дозвілля.

Ось такі підходи: Микола Олександрович проживає за десятки кілометрів від нашого села, та чомусь він виявився ближчим до нього, ніж місцеві депутати.

А може ми самі винні в тому, що «близькі» нам депутати Ізюмської сільської ради виявилися такими далекими в елементарних питаннях соціального та культурного життя нашого села?

Людмила Малій,

Завідуюча Ізюмською сільською бібліотекою-філією.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх