Продовжується реалізація проекту “Єдина громада”

22-23 грудня у Боровій пройшов черговий тренінг у рамках проекту «Єдина громада»

Учасники вчилися правильно формувати проектну заявку на реалізацію власного проекту: планували заходи, передбачали можливі ризики, складали кошторис.

Нагадаємо, проект «Єдина громада» в Україні виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Організаційними питаннями з реалізації проекту «Єдина громада» у Боровій займається Борівська районна громадська організація “Суспільна Служба України” та безпосередньо заступниця керівника ГО Валерія Гонтар.

На реалізацію проекту організатори виділяють грант у розмірі до 4000 $, але за умови, що власний внесок від громади становитиме не менше 10% суми проекту. Також обов’язковою умовою програми «Єдина громада» є направленість проекту на сприяння згуртованості, інклюзивності та розвиток громади. У той же час важливо зауважити, що це так званий «мʼякий» грант. Тобто гроші виділяються не на будівництво чи ремонт, а на проведення заходів.

На попередньому тренінгу, який відбувся наприкінці жовтня, учасники дійшли спільної думки, що головними перешкодами на шляху до розвитку нашої громади є відсутність матеріальних ресурсів (у тому числі фінансів) та якісної інформації про громаду та її можливості. Саме ці проблеми, на думку громадських активістів Борівщини, є причинами пасивності та зневіри у більшості місцевих жителів. У той же час подолання матеріальних труднощів також значною мірою залежить від інформованості. Тож саме вирішення цієї проблеми і лягло в основу ідеї проекту.

За задумом учасників планується проведення глибокого експертного дослідження на території Борівської селищної ради, за результатами якого буде створено своєрідну мапу-паспорт нашої громади.  На цій мапі буде відображено економічний потенціал нашої громади, культурну та історичну спадщину, проблемні моменти, можливості розвитку тощо.

 

 

 

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх