4 райони замість 27: Мінрегіон пропонує новий адмінтерустрій Харківської області

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує поділити Харківську область на чотири райони замість 27.

Проект адміністративно-територіального устрою Харківської області опублікував міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на своїй сторінці в Facebook.

Борівський район разом з Ізюмським, Балаклійським і Барвінківським хочуть об’єднати в один район з центром у місті Ізюм.  Проживатиме у новоствореному районі 184 тисячі 700 людей.

Куп’янськ стане центром чотирьох районів: Куп’янського, Шевченківського, Дворічанського та Великобурлуцького. Кількість жителів району складе 139 тисяч 400 осіб.

Сім районів, в яких проживають 257 тисяч 400 осіб, планують об’єднати в Первомайський. Його сформують з Лозівського, Близнюківського, Сахновщинського, Первомайського, Кегичівського, Красноградського і Зачепилівського районів.

Найбільшу кількість районів пропонують об’єднати в Харківський район з центром у Харкові, де будуть жити 2 мільйони 97 тисяч 100 осіб. Туди відійдуть Харківський, Дергачівський, Валківський, Богодухівський, Золочівський, Краснокутський, Коломацький, Нововодолазький, Зміївський, Чугуївський, Вовчанський та Печенізький райони.

Джерело.

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх