Хто йде в депутати Борівської громади: політичні партії та кандидати

Борівська селищна територіальна виборча комісія зареєструвала для участі у місцевих виборах 171 кандидата від 8 політичних партій.

У виборах депутатів Борівської селищної ради візьмуть участь політичні партії: “Блок Світличної “Разом!”, “ОПЗЖ”, “Слуга народу”, “Сила людей”, «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», “Блок Кернеса – Успішний Харків”, “За майбутнє” і “Українська православна асамблея”.

Кандидати

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА АСАМБЛЕЯ»:

  1. Бондар Віктор Миколайович
  2. Бурлачка Олег Вікторович
  3. Бараннікова Тетяна Семенівна
  4. Щербина Сергій Михайлович
  5. Ткаченко Євгенія Володимирівна
  6. Бурлачка Віктор Іванович
  7. Сокольський Олександр Олександрович
  8. Надворний Олександр Миколайович
  9. Рєпка Наталія Миколаївна
  10. Острижна Марина Миколаївна
  11. Медведєв Олександр Сергійович
  12. Симоненко Микола Григорович
  13. Жупан Роман Андрійович
  14. Ткаченко Наталія Миколаївна
  15. Слєпушкіна Світлана Олександрівна
  16. Єгупов Микола Григорович

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК СВІТЛИЧНОЇ “РАЗОМ!”:

  1. Кіян Віталій Олексійович
  2. Гомон Олексій Анатолійович
  3. Супрун Сергій Григорович
  4. Бровко Тетяна Юріївна
  5. Долбін Наталія Сергіївна
  6. Кравцов Геннадій Вікторович
  7. Рудика Володимир Петрович
  8. Мизюк Василь Андрійович
  9. Власова Олена Вікторівна
  10. Таранець Олександра Олександрівна
  11. Рибалко Олександр Миколайович
  12. Алєщенко Юрій Сергійович
  13. Полтавець Олександр Володимирович
  14. Пелих Людмила Іванівна
  15. Токар Тетяна Василівна
  16. Савінов Володимир Володимирович
  17. Клименко Олена Василівна
  18. Стасюк Сергій Олександрович
  19. Гунько Валентина Володимирівна
  20. Грішин Михайло Юрійович
  21. Білокопита Катерина Петрівна

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ»:

  1. Федченко Сергій Володимирович
  2. Калюга Олексій Сергійович
  3. Божко Віталій Вікторович
  4. Кириченко Лідія Миколаївна
  5. Ревкова Тетяна Григорівна
  6. Калінін Олександр Васильович
  7. Тертишний Олександр Володимирович
  8. Циганко Юрій Олексійович
  9. Соловйова Віра Олександрівна
  10. Віннік Юлія Олександрівна
  11. Семоненко Юрій Миколайович
  12. Козачук Вікторія Миколаївна
  13. Сядристий Андрій Олексійович
  14. Скиба Анатолій Володимирович
  15. Базан Наталія Юхимівна
  16. Нікітенко Галина Василівна
  17. Андрющук Юлія Дмитрівна
  18. Кучма Ірина Володимирівна
  19. Літвінов Сергій Дмитрович
  20. Лелявський Михайло Сергійович
  21. Медак Сергій Васильович

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»:

  1. Божко Віктор Іванович
  2. Ніконов Вадим Олексійович
  3. Кавун Володимир Володимирович
  4. Мішустіна Ольга Іванівна
  5. Лілявська Ольга Миколаївна
  6. Ляпка Юрій Миколайович
  7. Бієнко Микола Іванович
  8. Стрельнік Сергій Андрійович
  9. Левінська Олена Василівна
  10. Шевченко Оксана Миколаївна
  11. Малій Сергій Олександрович
  12. Рудь Юрій Васильович
  13. Ханейчук Юрій Миколайович
  14. Забайрачна Тетяна Костянтинівна
  15. ГунькоТетяна Іванівна
  16. Серебряков Сергій Петрович
  17. Мартиненко Володимир Іванович
  18. Бебешко Віталій Григорович
  19. Пелих Катерина Геннадіївна
  20. Ревякіна Вікторія Миколаївна

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»:

  1. Саєнко Олег Станіславович
  2. Калюга Сергій Миколайович
  3. Нікітенко Олег Олексійович
  4. Боровик Оксана Юріївна
  5. Гонтар Наталія Петрівна
  6. Шаховський Віктор Іванович
  7. Шевцов Григорій Федорович
  8. Симоненко Григорій Миколайович
  9. Павленко Наталія Олексіївна
  10. Шевченко Антоніна Прокопівна
  11. Бондаренко Юрій Васильович
  12. Небувайло Олександр Іванович
  13. Гамора Юрій Володимирович
  14. Шаповалова Олена Іванівна
  15. Клімаш Світлана Павлівна
  16. Шведченко Андрій Андрійович
  17. Гордійченко Юрій Григорович
  18. Кравчук Дмитро Валерійович
  19. Пироженко Наталія Віталіївна
  20. Болгарська Наталія Григорівна
  21. Блащук Сергій Дмитрович
  22. Жиров Геннадій Григорович
  23. Дуднік Олексій Григорович
  24. Неня Світлана Михайлівна
  25. Алєксандрова Алла Михайлівна
  26. Тарасюк Василь Володимирович

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»:

  1. Шевченко Валерій Миколайович
  2. Шутько Роман Сергійович
  3. Шевченко Карина Сергіївна
  4. Лисенко Петро Іванович
  5. Марченко Світлана Василівна
  6. Колеснік Володимир Дмитрович
  7. Радченко Алла Іванівна
  8. Жук Юнона Олександрівна
  9. Головченко Майя Павлівна
  10. Логвіненко Олександр Володимирович
  11. Марченко Олександр Миколайович
  12. Сухина Іван Іванович
  13. Гойда Олександр Миколайович
  14. Шевченко Ольга Миколаївна
  15. Давиденко Наталія Михайлівна
  16. Титаренко Тетяна Анатоліївна
  17. Сало Сергій Прокопович
  18. Старікова Лариса Михайлівна
  19. Халімова Галина Іванівна
  20. Дубинець Олександр Миколайович
  21. Шевченко Віталій Григорович
  22. Сало Тетяна Сергіївна
  23. Голик Олександр Олексійович
  24. Марченко Артур Леонідович
  25. Колеснік Ніна Іванівна

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА ЛЮДЕЙ»:

  1. Степаненко Марина Вікторівна
  2. Шматько Володимир Григорович
  3. Гонтар Валерія Валеріївна
  4. Волкова Олена Олександрівна
  5. Озерний Валерій Миколайович
  6. Рівчак Ольга Олександрівна
  7. Степаненко Володимир Іванович
  8. Сикало Наталя Євгенівна
  9. Бровко Віталій Павлович
  10. Забиренко Яна Миколайївна
  11. Волкова Оксана Вікторівна
  12. Мельников Денис Олександрович
  13. Чапелько Любов Олександрівна
  14. Грабар Олексій Васильович
  15. Носик Сергій Петрович
  16. Гунько Світлана Сергіївна

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»:

  1. Сало Григорій Петрович
  2. Беседін Андрій Олександрович
  3. Холодна Олена Іванівна
  4. Бондаренко Олександр Іванович
  5. Павленко Ірина Анатоліївна
  6. Тихонченко Андрій Сергійович
  7. Буханько Юрій Вікторович
  8. Смаль Олена Вікторівна
  9. Беседін Олександр Юрійович
  10. Шокало Юлія Олексіївна
  11. Буцмак Олексій Володимирович
  12. Васильєв Анатолій Іванович
  13. Дорошенко Сергій Михайлович
  14. Босенко Олена Володимирівна
  15. Волчкова Олена Олександрівна
  16. Бондаренко Андрій Анатолійович
  17. Стрельник Роман Павлович
  18. Зібров Олександр Валентинович
  19. Власова Юлія Вікторівна
  20. Гурієнко Ліна Анатоліївна
  21. Колеснік Віталій Юрійович
  22. Бондаренко Лариса Олексіївна
  23. Коваль Іван Іванович
  24. Василець Віта Володимирівна
  25. Дворнік Павло Олександрович
  26. Тіхонов Станіслав Миколайович

За матеріалами Борівської ТВК Ізюмського району Харківської області

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх