Які дороги ремонтували та планують ремонтувати на Борівщині цього року

Стан доріг – одна з найактуальніших проблем в нашій країні.  Цього року помітне значне пожвавлення у вирішенні цього питання з боку держави. Активно ведуться дорожні ремонтні роботи на території Харківської області. Не пасе задніх і Борівський район.

Як повідомляє прес-служба Борівської РДА, станом на кінець вересня з початку року на ремонт доріг по території нашого району з різних джерел фінансування було виділено близько 3,5 млн. грн. Це і дороги загального користування (1 865 000 грн.) і ті, що знаходяться у комунальній власності (1 635 000 грн.).

Загального користування

Вже тривалий час справжнім випробування для борівчан є дорога на Харків через Підвисоке – Чистоводівку – Куньє. Через аварійний стан дорожнього покриття навіть рейсові автобуси вимушені були змінити свій маршрут. Ще в серпні, задля відновлення автобусного сполучення Харків-Зміїв-Балаклія-Горохуватка, Службою автомобільних доріг у Харківській області було проведено підсипання зрізом дорожнього покриття та ямковий ремонт на ділянці автошляху в межах Борівського району. Рух рейсового автобуса Борова – Харків за цим маршрутом відновили, але, на жаль, по території Ізюмського району дорога залишається аварійною.

Виконано ямковий ремонт дороги в межах Борівського району за напрямками Ізюм –Борова та Борова – Підлиман. Всього відремонтовано 2000 м2 на загальну суму близько 1,0 млн. грн.

По території Підлиманської та Піско-Радьківської сільських рад  ямковий ремонт доріг на суму 298 тис. грн. проведено за рахунок коштів СФГ «Моноліт» (керівник С.Г.Супрун).

Здійснено підсипання дороги у напрямку с.Першотравневе. У свою чергу Першотравнева сільська рада виділила 500 тис. грн. на поточний ремонт дороги загального користування по вул. Студентській. Там ремонту підлягає близько 2 км дороги.

Сужбою автомобільних доріг у Харківській області також запланований ремонт автошляху у Куп’янському напрямку.

Комунальні

Від початку 2017 року за рахунок коштів Борівської селищної ради здійснено капітальний ремонт дороги по вул. Набережній на суму 873,9 тис. грн., а також поточні ремонти по вул. Миру, пров. Шкільному та вул. Харківській загальною вартістю 437,9 тис. грн. Ці роботи проводило ПАТ «Шляхове ремонтно-будівельне управління» м. Ізюм.

Селищна рада цього року також виділила 65 тис.грн. на ямковий ремонт шкільних маршрутів.

За рахунок місцевих підприємців на 25 тис. грн. провели ямковий ремонт в районі автовокзалу.

За кошти ФГ «Пілігрім» (керівник Рудяга Н.М.) проведено ремонтні роботи по вул. Привокзальній.

Найближчим часом, за сприятливих погодних умов, планується ремонт дорожнього покриття в напрямку вул. 14 квартал від  автовокзалу до магазину «Кулиничі». Кошти на цей ремонт виділяє Борівська селищна рада та ФГ «Перевесло» (керівник Семоненко Ю.М.).

Розпочатий, але ще не завершений ремонт доріг у Чернещині на загальну суму 120 тис. грн., де 60 тис. грн. – кошти сільської ради, а решта – внесок громадської організації «Чернещанка».

Підвисочанська сільська рада передбачила 100 тис. грн. у своєму бюджеті на поточний ремонт доріг комунальної власності.

Усі розпочаті і заплановані роботи планують закінчити у 2017 році. Як пояснюють у райдержадміністрації, головна причина затримки – це проблеми з постачанням асфальтобетону у достатній кількості. Щоправда, тепер до цієї проблеми додалися ще й погодні умови.

Роботи здебільшого проводить Борівське ДРП філії Куп’янського «Райавтодору» ДК «Харківський облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Джерело

Фото із соцмережі фейсбук.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх