9 дитячих книг, які варто прочитати цього літа: рекомендації від Оксани Богданової

Оксана Богданова, заступниця директора по роботі з дітьми Борівської центральної районної бібліотеки

Читати влітку? Навряд чи це відповідає дитячим уявленням про «класні канікули». Але є історії, що здатні захопити настільки, що навіть улюблені ґаджети відійдуть на другий план…

Добірку книжкових новинок  для дітей від українських видавництв, які гарантують цікавезні літні канікули, пропонує заступниця директора по роботі з дітьми Борівської центральної районної бібліотеки Оксана Богданова.

  1. Всеволод Нестайко. Дивовижні пригоди в лісовій школі.

Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі , дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою навчання.

  1. Сашко Дерманський. Серія книг про Маляку.

Зустріч принцеси Маляки з Навіженим драконом, як рятували Малячину бабусю від дракона, Малячине принцесування і Гаплик…

  1. Іван Андрусяк. Зайчикова книжечка.

Це трохи пустотливі, іноді задумливі, часто веселі  й неодмінно добрі історії, які Зайчик- тато розповідає своїм маленьким зайченятам, – а потім з’ясовується, що всі ці пригоди трапилися з самим татом тоді, коли він був маленьким.

  1. Катя Матюшкіна. Кіт да Вінчі.

Серія книг «Прикольний детектив», де розповідається про неймовірні пригоди Кота да Вінчі, його розслідування самих заплутаних справ.

  1. Роальд Дал. Чарлі і шоколадна фабрика.

Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих.

  1. Ізабель Абеді. Лола – Любляче серце.

Серія захоплюючих книг для підлітків відомої німецької письменниці Ізабель Абеді про пригоди дівчинки Лоли стала популярною у всьому світі. Лола шукає подругу, веде сенсаційний репортаж, виконує секретну місію, рятує тварин з неволі…І ще багато-багато пригод очікує тих, хто прочитає книги про Лолу.

  1. Володимир Рутківський. Сторожова застава.

Історична повість із життя Київської Русі. П’ятикласник Вітько Бубненко якимось дивом потрапляє у 1097-й рік, де разом зі славетними праукраїнськими богатирями Іллею Муровцем, Олешком Поповичем та Добринею захищає рубежі нашої землі.

  1. Ніна Е. Грьонтведт. Привіт, це я.

Перша книжка з серії норвезької письменниці та художниці Ніни Е. Грьонтведт. Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим. Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?

  1. Книга – мандрівка Україна

«Книга-мандрівка. Україна» — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців.  Не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про Україну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця. Ця книга створена з відкриттів.

Усі ці книги є в районній бібліотеці для дітей. Запрошуємо!!!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх