АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПО COVID-19 У БОРІВСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 26 ЧЕРВНЯ

За даними Харківського обласного лабораторного центру, станом на 26 червня у Борівському районі зареєстровано 33 підтверджених випадки захворювання на COVID-19.

За інформацією Борівської райдержадміністрації 32 виявлених випадки коронавірусу зафіксовані на території Піско-Радьківської сільської ради, 1 – у смт Борова.

«Інфікування COVID-19 підтверджено в жителя селища Борова, який 17 червня повернувся з Росії та весь цей час перебував на самоізоляції. 22 червня чоловік по телефону звернувся до свого сімейного лікаря зі скаргами на погіршення самопочуття. На місце виїхала мобільна бригада яка відібрала біоматеріали для тестування методом ПЛР. 25 червня в нього було лабораторно підтверджено захворювання COVID-19», – йдеться у повідомленні на сторінці Борівської РДА у Фейсбуці.

25 осіб вже одужали, 1 чоловік помер, 7 наразі знаходяться на самоізоляції. Під підозрою на захворювання – 21 особа.

У райдержадміністрації наголошують, що ситуація знаходиться під контролем. На рівні району вживаються необхідні заходи, щоб не допустити поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Бережіть себе, дотримуйтесь протиепідемічних заходів і будьте здорові!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх