Альманах дитячої творчості та книга для дітей з проблемами зору: здобутки дитячого конкурсу в Ізюмському районі

В першому кварталі цього року ГО «Ветерани АТО м. Ізюм» організували серед школярів конкурс «Україна – наш дім». До участі долучилося близько 50 дітей з навчальних закладів міста Ізюм та Ізюмського району.

Софія Живолуп

Дипломантами конкурсу стали Аліна Борщова (випускниця Ізюмської ЗОШ № 11), Артем Рева (учень 8 класу Ізюмської ЗОШ № 11), Діана Алієва (учениця 10 класу, Ізюмської ЗОШ № 12) та лауреат конкурсу Софія Живолуп (випускниця 5-ї ЗОШ м.Ізюм).

В другій половині квітня у видавництві «Друкарський двір» м. Слов’янськ, за підтримки Ізюмської міської ради, вийшов друком альманахах «Україна – наш дім», до якого увійшли твори не лише дипломантів та лауреату конкурсу, а й усіх учасників, які відповідали вимогам конкурсу.

В першій половині червня, в рамках серії «Зірки на долонях», започаткованої письменником Вакуленко-К. Володимиром, з’явилася в світ окрема книга лауреата – «Тернові шляхи Калинового краю». Ця книга створювалася за сприяння ГО «СоцІнтел» видавництвами «Точка» та «Мадрид» (м. Харків) за принципами універсального дизайну, адаптованого для дітей з важкими порушеннями зору.

Трохи про автора:
Софія Живолуп з 4 років займається бальними та народними танцями, закінчила художню школу з червоним дипломом, бере участь у всіх позакласних заходах, в олімпіадах, турнірах, конкурсах. Має численні нагороди та відзнаки як районного так і обласного значення, а також одна з переможців XII міжнародного фестивалю музики, танцю та драми «Crystal
Star», що відбувався в м. Прага, Чехія.

Володимир Вакуленко-К.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх