Бактерія холери з Червонооскільського водосховища виявилася безпечною для життя і здоров’я людей

Холерний вібріон, знайдений у Червонооскіьському водосховищі, не може викликати захворювання.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив перший заступник голови Борівської райдержадміністрації Сергій Федченко.

«Шановні жителі Борівського району!
Хочу дещо спростувати інформацію про виділення культури холерного вібріону О1 у Червонооскількому водосховищі, а саме – в зоні відпочинку смт Борова.
Дійсно, результати лабораторного аналізу показали наявність в ізольованій воді культури холерного вібріону, але після проведення досліджень він виявився авірулентним, тобто таким, що втратив свою вірулентність – здатність викликати захворювання.
При отриманні інформації про виявлення даного збудника та його небезпечність, райдержадміністрацією спільно з селищною радою та Ізюмською місьміжрайонною філією ДУ “Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України” були виконані всі пункти згідно з інструкцією по організації та проведенню протихолерних заходів, клініці та лабораторній діагностиці холери», – пише чиновник.

До свого повідомлення Сергій Володимирович додав копію листа Харківського обласного лабораторного центру МОЗ України від 26.07.2019 року, де ця інформація підтверджується.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх