Бебі-бокси для новонароджених стали більшими

У коробках від держави тепер стало більше речей і є дитячий розвиваючий килимок.

З вересня батьки новонароджених почали отримувати нові, покращені бебі-бокси – набори з речами, потрібними в перші місяці життя дитини.

Нагадаємо, перші «пакунки малюка» почали видавати ще рік тому. Тендерами, закупівлею товарів і комплектацією коробок опікувалося представництво ООН, а складанням списку речей і їх доставкою новоспеченим батькам – Мінсоцполітики.

Подарунок від держави можна безкоштовно отримати протягом місяця після народження дитини в пологовому будинку або ж після подачі заявки в відділенні соцзахисту.

Наповнення коробок кілька разів допрацьовували, а останнє оновлення вступило в силу зовсім недавно. З повним переліком дитячих товарів у «пакунку малюка» можна ознайомитися тут.

У боксах тепер стало вдвічі більше пелюшок – 6 штук, а ще з’явилися нові розміри дитячих шкарпеток: в набір додали дві пари на вік 4-6 місяців. Для такого ж віку добавився і ще один слюнявчик.

З одягу в бокс потрапив демісезонний комбінезон на синтепоні з капюшоном.

Поповнився пакет і розвагами: розвиваючим килимком з м’якими дугами і підвісними іграшками.

Також в коробках тепер є губка для купання малюка і спеціальний гребінь.

Не забули і про молодих мам – для них в набори додали по пачці післяпологових і звичайних прокладок.

За даними Кабміну, з моменту запуску одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини, бокси отримали понад 270 тис. малюків.

Нагадаємо, програма видачі бебі-боксів стартувала 1 вересня 2018 року. Набори складалися тоді з 25 необхідних для новонародженого речей та інформаційних матеріалів по догляду за дитиною.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх