Біля місця поховання учасника АТО майора Олега Ковбаси підняли державний прапор

Сьогодні, 14 жовтня, в День захисника України, у Боровій відбувся памʼятний захід, організований Борівською спілкою ветеранів АТО разом з ініціативною групою борівчан.

На центральному кладовищі, біля місця поховання загиблого учасника АТО Олега Ковбаси, зібралися родичі, побратими, військовослужбовці, представники громадської організації «Борівська спілка ветеранів АТО» та просто небайдужі борівчани.

Сергій Хаустов, голова ГО «Борівська спілка ветеранів АТО», відкрив зібрання, розповів про мету заходу, нагадав про подвиг Олега та інших героїв, які віддали і продовжують віддавати за Україну найцінніше – життя.

Дехто з присутніх також висловив свою глибоку шану і подяку нашим захисникам, загиблим і живим, які вже 5-й рік поспіль відстоюють наш мир і незалежність.

Біля місця поховання Олега Ковбаси ініціатори заходу заздалегідь встановили флагшток, на якому сьогодні підняли державний прапор.

Честь підняти прапор надали Сергію Старікову, демобілізованому учаснику АТО, який, як і Олег, служив у 92-ій механізованій бригаді. Під пісню «Плине кача», яка з 2014 року стала народним гімном-реквіємом за загиблими героями України, жовто-синій стяг піднявся у небесну височінь.

  • Ми зробили це, щоб показати, що боротьба Олега була недаремною. А ще, щоб нагадати усім, з чого все починалось і до чого призвело. Щоб ті, хто у 2014-му вже готував за пазухою триколори, раз і назавжди зрозуміли – тут була, є і буде Україна! – Зазначив представник ініціативної групи борівчан Віталій Неня.

До могили Олега Ковбаси поклали квіти, висловили слова підтримки і вдячності його мамі – Клавдії Федотівні.

На жаль, словами і заходами загиблих не повернеш, але памʼять і шана, вкладені в них, залишають наших захисників живими у віках, а слова «Герої не вмирають!» наповнюються сенсом і життям.

Слава Україні!

Героям Слава!

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх