Борівчани їздили до Києва працювати над проектом “Єдина громада”

Представники Борівщини взяли участь у дводенній робочій Зустрічі ініціативних груп у Києві, щоб ще раз детальніше попрацювати над проектом «Єдина громада» до моменту його активної реалізації. 

На зустріч були запрошені представники 12 громад з різних міст України, які протягом року працювали над своїми локальними проектами в рамках проекту «Єдина громада», а тепер мали нагоду зустрітися, поділитися досвідом, намітити перспективи подальшого розвитку, знайти відповіді на свої запитання. Борову представляли борівчани, які брали активну участь в підготовці та написанні проектної заявки і зацікавлені в подальшій реалізації проекту: Валерія Гонтар, Віктор Шаховський, Віталій Бровко, Олена Курочка, Надія Безкровна.

Також на Зустрічі була охоплена тема побудови комунікаційної стратегії проектів, обговорювали, як правильно збирати дані для досліджень та додати креативний елемент, щоб реалізація проекту приносила усім учасникам задоволення!

Керівниця проекту на рівні Борівського району, заступниця голови Борівської районної громадської організації «Суспільна Служба України» Валерія Гонтар за результатами поїздки до Києва зазначає: «Ми отримали можливість реалізувати свій проект “Картування громади”. Ми змогли вдосконалити навички з фасилітації, розробки ключових повідомлень комунікації, презентації проектів. Отримали класну візуалізацію свого проекту. Ми отримали заряд для роботи, тож починаємо, чекайте на новини, ми будемо працювати для вас!»

Нагадаємо, проект «Єдина громада» в Україні виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Організаційними питаннями з реалізації проекту «Єдина громада» у Боровій займається Борівська районна громадська організація “Суспільна Служба України”.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх