Борівчани активно укладають декларації з сімейними лікарями

З 1 квітня 2018 року пацієнти можуть обрати свого лікаря первинної допомоги і підписати з ним декларацію. У жителів Борівського району така можливість зʼявилася після 6 квітня, коли Комунальний заклад охорони здоров’я Борівської районної ради «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» приєднався до Електронної системи охорони здоров’я e-Health.

За цей період, станом на 17 квітня, декларації з лікарями уклали 475 борівчан.

Нагадуємо, що лікарем первинної допомоги може бути сімейний лікар, педіатр або терапевт.

На сайті Борова.Інфо 18 березня було відкрито анонімне голосування за сімейних лікарів, які працюють у Борівському районі. Станом на 17 квітня в опитуванні взяли участь 76 користувачів. Голоси розподілилися таким чином:

  1. Москаєва-Вітряченко Тетяна Олександрівна – 23;
  2. Зацариніна Тетяна Іванівна – 20;
  3. Тут немає з кого вибирати – 9;
  4. Степаненко Марина Вікторівна – 7;
  5. Коверіна Марина Сергіївна – 5;
  6. Павленко Наталія Олексіївна – 5;
  7. Мальченко Дмитро Вікторович – 3;
  8. Шейко Ольга Федорівна – 3;
  9. Степаненко Володимир Іванович – 1.

З результатів голосування можна зробити висновок, що борівчани найбільше довіряють педіатрам. Та в той же час не треба забувати, що на сайті робили свій вибір активні інтернет-користувачі. А це, перш за все, молодь, у тому числі молоді матусі, які зі своїми дітками найчастіше звертаються саме до педіатрів.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, лікар може відмовити пацієнту в підписанні декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів: для сімейного лікаря — 1800, для терапевта — 2000, для педіатра — 900. Тож не варто зволікати з вибором. Якщо ви вже визначились, беріть паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон і вирушайте у лікарню до свого обранця. Якщо підписуватимете декларацію щодо дитини, то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт і податковий номер) одного з батьків або опікунів. Для підписання декларації з особами, які перебувають під опікою (піклуванням), необхідно буде надати паспорт і податковий номер як опікуна (піклувальника) так і особи, що перебуває під опікою (піклуванням), а також документи, що посвідчують факт наявності опіки (піклування).

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх