Борівчани мітингували проти високих тарифів

Сьогодні, 15 січня, у Боровій відбулася тарифна акція. На центральній площі селища зібралися місцеві жителі, обурені високими тарифами на комунальні послуги. В акції взяли участь близько 40-50 чоловік.

До мітингувальників вийшов селищний голова Олександр Тертишний, а також приєднався директор Борівського комунального підприємства теплових мереж Андрій Омельченко.

Директор КПТМ розповів людям, як формуються ціни на тепло і від чого вони залежать. Зокрема пояснив, що тариф на теплопостачання у Боровій не змінювався з 2018 року. А суми у платіжках за тепло за грудень 2020 року виявилися більшими у порівнянні з минулорічними через те, що середньодобова температура повітря цієї зими дещо нижча.

Селищний голова запевнив мітингувальників, що цілком і повністю розділяє їхню стурбованість і невдоволення підвищенням цін на газ та електроенергію. Крім того, він зауважив, що формування місцевих тарифів на воду та теплопостачання також напряму залежить від ціни на енергоносії в державі.

Олександр Тертишний повідомив, що в селищній раді вже підготовлене депутатське звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) щодо необхідності знизити тарифи на газ та електроенергію.

Дане питання буде винесене на найближчу сесію Борівської селищної ради, яка відбудеться у понеділок, 18 січня. Після розгляду і прийняття відповідного рішення депутатами, звернення направлять у відповідні інстанції.

Оксана Дудник

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх