Борівчани святкували ювілейну річницю утворення району та День селища

6 жовтня Борівщина відзначила подвійне свято – 95-ту річницю від заснування Борівського району та День селища Борова.

Розпочалося святкування з параду вишиванок – борівчани у національному вбранні пройшли вулицею Миру до центральної площі селища, де потім долучилися до пісенного флешмобу «Червона рута». Виступили творчі колективи Борівщини.

Селищна, сільські ради та підприємства району облаштували на площі свої імпровізовані подвірʼя в українському національному стилі. В цих експозиціях яскраво та з гумором вони презентували те, чим багаті і особливі їхні громади та колективи.

Також на площі була розміщена виставка творчих робіт народних умільців Борівщини.

Поруч усіх охочих безкоштовно пригощали польовою кашею та гарячим чаєм.

Для маленьких гостей протягом святкування працювали батути, атракціони, карусель та інші цікаві локації.

Місцевих жителів та гостей свята від імені голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної привітав її заступник Вадим Данієлян. Слова вітання також висловили голова райдержадміністрації Віталій Кіян, голова районної ради Олена Клименко, селищний голова Олександр Тертишний.

Вітальна частина завершилася врученням нагород видатним жителям Борівщини та поздоровленням молодят, що саме цього дня вирішили поєднати свої долі назавжди.

Головним подарунком борівчанам став концерт артистів української естради: на борівській сцені виступили гурт «Діти Фрістайлу» та відомий співак, який переїхав в Україну з Франції, Поль Манондіз разом зі своєю тещею Лілією Рубан.

Борівчани емоційно підтримували естрадних гостей: підспівували, танцювали, щедро дарували оплески та квіти, а дехто навіть зумів пробратися на сцену і приєднатися до виконавця.

Коли ж француз Поль Манондіз загорнувся в український прапор і, приклавши руку до серця, заспівав Гімн України, Борова заспівала разом з ним.

Після співаків на сцену вийшли професійні ді-джеї і продовжили «запалювати» публіку.

Піком святкувуання став святковий феєрверк.

(Більше фото на нашій сторінці у Фейсбуці)

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх