Борівчани вирішують, які саме проекти будуть реалізовані в Боровій: голосування відкрито!

1 червня стартувало голосування за проекти Громадського бюджету Борівської селищної ради. Всього на конкурс протягом березня – травня борівчани подали 23 проекти. Ті з них, які наберуть найбільше голосів, будуть виконані до кінця поточного року за рахунок бюджету селищної ради.

Днями селищні депутати прийняли рішення про виділення 4% річного бюджету на реалізацію громадських проектів. За підрахунками Валерії Гонтар, ініціаторки впровадження бюджету участі у Боровій, це становить близько 600-700 тис. грн. Тож буде реалізовано одразу кілька ідей і саме місцеві жителі шляхом голосування визначать, які саме.

Голосувати можуть громадяни України віком від 14 років, які проживають або народилися на території Борівської селищної ради.

Ознайомитися з проектами і віддати свій голос за два з них (один великий – вартістю від 50 до 100 тис. грн., та один маленький – до 50 тис. грн.) можна на сайті Борівської селищної ради у розділі “Громадський проект” за посиланням, а також у паперовому вигляді за умови пред’явлення паспорту чи свідоцтва про народження в пунктах голосування за адресами:

– смт Борова, вул.Миру, 19, приміщення Борівської селищної ради;

– смт Борова (Новоселівка), вул.Гагаріна, 44, Борівська міська бібліотека-філія;

– с. Шийківка, вул.Миру, 5, Шийківський сільскій клуб

у робочі дні з 8.00 до 17.00.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх