Борівчани вивчали практичні аспекти діяльності органів самоорганізації населення

Сьогодні у Боровій відбувся круглий стіл “Практичні аспекти створення та діяльності органів самоорганізації населення”.
Захід провела громадська організація “Регіональне об’єднання молоді” у співпраці з Центром Розвитку Міського Середовища та за сприяння ГО “Фонд розвитку Борівської громади”.
Для обговорення актуальних питань та викликів, які перед суспільством ставить сьогодення, зібрались представники/ці влади, ЗМІ, громадських організацій, депутати/ки та місцеві активісти/ки.
Зокрема, учасники/учасниці круглого столу обговорювали важливість оволодіння законодавчою базою, фінансовою звітністю, механізмом створення та принципами роботи органів самоорганізації населення. Крім того, говорили про головні досягнення за роки існування ОСН в Україні, умови оподаткування, можливі ризики, зокрема проблеми рейдерства, політичного впливу тощо.
Під час заходу запрошений лектор, тренер Євген Лебедєв, голова ГО “Звіринецький сквер”, експерт Центру Розвитку Міського Середовища з питань роботи з місцевими органами влади та створення ОСН, прочитав лекцію щодо механізмів діяльності органів самоорганізації населення, а також відповів на запитання аудиторії.
====================
Захід організовано за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition.
За матеріалами ГО “Регіональне Об’єднання Молоді”
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх