Борівчанка Аліна Крамаренко стала переможницею фестивалю «Цвіт папороті»

Нещодавно у Куп’янську пройшов регіональний фестиваль виконавців молодіжної естрадної пісні “Цвіт папороті”, який було започатковано ще у 2000 році.
Цього року у фестивалі взяли участь 18 учасників з Ізюмського, Куп’янського, Борівського, Велико-Бурлуцького, Шевченківського, Дворічанського і Дергачівського районів. Борівщину на сцені Куп’янського РБК представляла цьогорічна випускниця Борівської школи №1 Аліна Крамаренко. Жюрі очолював доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри Харківської державної академії культури Володимир Откидач.
Фестиваль складався з двох частин. Спочатку виконавці виконали у два кола дві пісні, а потім, перед оголошенням результатів, відбувся галаконцерт з кращих номерів. Особливість “Цвіту папороті” у тому, що тут не присвоюються місця, а є кілька оригінальних номінацій, у яких і визначаються переможці.
Аліна Крамаренко отримала диплом переможця у номінації «Неповторна технічність». Щиро вітаємо юну співачку з перемогою і бажаємо творчих успіхів у подальшій естрадній діяльності.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх