Борівчанка Валерія Гонтар стала переможницею конкурсу в рамках адвокаційної кампанії “Я жінка, і я хочу працювати”.

Валерія Гонтар

Валерія взяла участь в акції «Розкажи свою історію» в рамках адвокаційної кампанії “Я жінка, і я хочу працювати”, що реалізується ГО «Сучасна жінка» за підтримки Міжнародного благодійного фонду Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Акція мала на меті викриття випадків дискримінації жінок на ринку праці та висвітлення історій жінок, які досягли успіху в бізнесі та карʼєрі.

Сьогодні Валерія Гонтар – активна громадська діячка, заступниця голови Борівської районної громадської організації «Суспільна Служба України» та керівниця проектів, які реалізуються ГО та спрямовані на розвиток громадянського суспільства в Борівському районі.

Крім цього Валерія займається йогою, захоплюється психологією, сповідує вегетаріанство та здоровий спосіб життя, постійно навчається і самовдосконалюється і водночас не забуває поділитися своїми знаннями та досвідом з іншими – веде у Боровій групу здоров’я за системою В.Смірнова. Колись працювала вчителькою у Шийківській школі, потім була пекарем, бухгалтером, підприємцем…

Валерія Гонтар просто розповіла свою історію. І перемогла. Розповідь жінки типова і унікальна водночас. Типова – дискримінацією у питаннях працевлаштування, з якою доводиться стикатися жінкам після 45-ти. А унікальна – внутрішньою силою і нездоланним прагненням до розвитку самої авторки.

Ознайомитися з історією переможниці можна тут.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх