Борівська райдержадміністрація оголосила про формування нового складу Громадської ради

До 6 вересня представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України, мають можливість подати заяву на членство у Громадській раді при Борівській РДА.
Заява має бути підписана керівником інституту громадянського суспільства (організації чи інше), від якої делегується кандидат. Крім того, до заяви необхідно додати:
– рішення керівника про делегування представника для участі в установчих зборах (якщо інше не передбачено статутними документами організації), посвідчене печаткою (за наявності);
– біографічну довідку делегованого представника;
– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
– інформація про результати діяльності організації (спілки,об’єднання, товариства тощо) за останні два роки.
Склад Громадської ради обиратиметься на два роки і буде сформований шляхом рейтингового голосування на установчих зборах. Від кожного інституту громадянського суспільства до цього консультативно-дорадчого органу може бути обрано не більше одного представника.
Документи приймаються до 6 вересня 2017 року у приміщенні Борівської райдержадміністрації: вул. Центральна, 1, кабінет № 8 з 08.00 до 17.00 години. Телефон для довідок: (05759) 6-68-67, електронна адреса: borivska@rda.kh.gov.ua.
На 15 вересня заплановане засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради. Склад ініціативної групи не оголошується.

Нагадаємо, що Громадська рада утворюється для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики (Постанова КМУ від 3 листопада 2010 року № 996).

Подробиці за посиланням

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх