БОРІВСЬКА СТАНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ОТРИМАЛА НОВИЙ РЕАНІМОБІЛЬ

Реанімобіль, придбаний за кошти обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передали нашим медикам цього тижня у Харкові.

Юрій Алєщенко

Про характеристики, можливості і оснащення цього спеціалізованого транспортного засобу розповів Юрій Алєщенко, відповідальний за роботу пункту постійного базування смт Борова Ізюмського відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Реанімобіль оснащений вакуумними ношами, дефібрилятором, кисневим балоном об’ємом 2000 літрів, апаратом ЕКГ, пульсоксиметром, апаратом ШВЛ, набором для інтубації та іншим, необхідним для екстреної допомоги, обладнанням.
Загалом, автомобілі швидкої допомоги діляться на три класи «А», «В» і «С».
Клас “А” – це найменш оснащений клас, в якому зазвичай немає травматологічного комплекту і інфузійного набору, каталки і дефібрилятора, пульсоксиметра, а також приладу для інгаляційного наркозу. Немає штатива для крапельниць. Зазвичай це лінійні автомобілі. Такі бригади відправляють до людей, у яких високий артеріальний тиск або несуттєві травми, біль в животі або опік. Подібний транспорт служить для перевезення пасажирів, які екстреної допомоги не потребують. Простіше кажучи, викликають лінійні бригади на прості випадки.
Клас “В” – це автомобілі, які відправляють на екстрені та невідкладні випадки. І призначені такі машини для того, щоб вже в дорозі людині надавати необхідну допомогу, контролювати його стан. Комплектується машина обладнанням для реанімаційних дій, а також необхідними ліками. Такі машини дозволяють проводити лікувальні заходи ще до приїзду в лікарню.
Клас “С” – це швидкі, призначені для надання хворим професійної допомоги, в бригаді завжди є досвідчені лікарі, які контролюють всі життєво важливі функції організму хворого і підтримують ці функції. Укомплектовується така швидка важливим обладнанням для життєзабезпечення і в процесі пересування лікарі можуть надавати всю необхідну допомогу на місці події.
Авто на базі CITROEN JUMPER, типу В, яке отримала наша станція екстреної допомоги, укомплектоване усім необхідним обладнанням та устаткуванням. А наявність у ньому апарату ШВЛ підіймає класифікацію до рівня класу С (реанімобіль).
Тож тепер наші медики, які виїжджають на виклики, матимуть значно більше можливостей для порятунку пацієнтів і надання їм життєво необхідної допомоги.
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх