Борівські підприємці “під прицілом” телефонних шахраїв

Останніми днями телефонні шахраї взялися за борівських підприємців. Як саме вони “працюють” розповіли у Борівському відділенні поліції.

Бізнесменам телефонують і представляються перевіряючими органами. При чому у різних випадках вони можуть назватися представниками податкової інспекції, державної служби надзвичайних ситуацій, поліції, прокуратури тощо. Потім підприємцеві повідомляють про перевірку, з якою вони начебто направляються до нього.  Щоб швидко вирішити це питання по суті  і уникнути перевірки, пропонують перевести певну суму грошей на номер банківськї картки. Сума для різних підприємців може відрізнятися і становить, в основному, від 10 до 20 тисяч гривень.

Борівське районне відділення поліції Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області звертається до усіх підприємців району з попередженням про діяльність телефонних шахраїв і закликає не бути надто довірливими та, по можливості, перевіряти будь-яку інформацію від незнайомців, ким би вони не називалися по телефону.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх