Борівські рятувальники вибороли перемогу на спортивних змаганнях в області

Рятувальники Борівського районного сектору ДСНС взяли участь в обласних змаганнях рятувальників з легкої атлетики і вибороли ряд перемог.

23 та 24 травня на стадіоні Головного управління ДСНС України у Харківській області проходили дводенні змагання з легкої атлетики серед рятувальників районних підрозділів служби порятунку міста Харкова та області. У перший день змагалися команди з 9 районів міста Харкова та аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ. Спортсмени з районних підрозділів Харківської області, у тому числі і Борівського району,  змагалися 24 травня.

В ході змагань спортсмени-рятувальники долали дистанції 1000, 3000 та 5000 метрів.

В результаті, серед районних підрозділів області спортсмени з Борівського районного сектору ДСНС отримали перемогу,  другими стали рятувальники Первомайського РВ, а третіми – Дергачівського районного управління.

В особистому заліку на дистанції 1000 метрів перше місце виборола борівчанка Олена Кравцова, диспетчер 60 – ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Харківській області, молодший сержант служби цивільного захисту.

У той же час Віталій Сернецький, провідний інспектор Борівського РС ГУ ДСНС України у Харківській області, капітан служби цивільного захисту зайняв друге місце в особистому заліку на дистанції 5000 метрів.

Переможці та призери змагань в командному і особистому заліках були нагороджені кубками та грамотами.

За матеріалами ГУ ДСНС України у Харківській області.