Борівські старшокласники взяли участь у молодіжному Форумі «Моя громада»

Дводенний форум для шкільної молоді «Моя громада» відбувся у Боровій на базі опорної школи. Організатори заходу – місцеві громадські організації «Суспільна Служба України» та «Фонд розвитку Борівської громади». Модерувала Валерія Гонтар.

Учні 8-х та 10-х класів Борівської ЗОШ №1 придумували рекламні слогани про Борівщину, визначали проблеми та переваги рідного краю, презентували своє бачення вирішення проблем та розвитку сильних сторін громади, виконували різні командні завдання.

Усі без виключення команди головними проблемами нашої громади визначили сміття і стан доріг. Ще називали відсутність належних умов для розвитку молоді, засміченість водойм і прибережних зон, недобудови в центрі селища.

Вирішення проблеми сміття діти, наприклад, вбачають у встановленні сміттєвих баків по всьому селищу, своєчасному його вивезенні і у жорсткому (саме так наголосили учасники Форуму) контролі за дотриманням правил благоустрою. Восьмикласники пропонували побудувати сміттєпереробний завод та найняти спеціалістів які б стежили за чистотою.

Головні переваги нашої громади на думку школярів – це ліс, водосховище, розвиток спорту і ФОК, а також доброзичливість та щирість місцевих жителів.

А це рекламні слогани про нашу з вами громаду від учасників Форуму:

«Ми містечко Борова – слава наша світова»

«Всюди добре, а в Боровій краще!»

«Борова – без надії сподіваюсь на краще майбутнє»

«Якщо хочеш у мандрівку, приїжджай у Борівщинку!»

«Є багато країн на землі,

В них озера, річки і долини…

Є країни великі й малі,

Та найкраща завжди Борівщина!»

 

«Борова – найкраще місце!

Тут усім найцікавіше.

Приїздіть усі до нас,

Привітаємо ми вас!»

 

«Як приїдеш в Борову – покупайся в Осколу!»

У рамках Форуму також проводився конкурс на кращий відеоролик про громаду.

ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ДІТИ, ЩО ЇХ ТУРБУЄ, ТА ЯК ВОНИ ПРОПОНУЮТЬ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ СЕЛИЩА?*З трьох команд, всі три назвали проблему сміття на першому місці, можливо тому, що воно муляє око?**Відсутність перспектив для молоді та можливостей для розвитку – так, це прикро, але це так.***Ну і дороги, бо без них ніяк.Як вирішити проблеми, ну, наприклад, сміття?*Баки з можливістю сортування по всьому селищу.**Жорсткий контроль за порушниками(так, ЖОРСТКИЙ, кажуть діти)***Залучення молоді до прибирання, "суботники".Та це відео на конкурс "Моя громада", переможця чекає приз, конкурс триває до завтра, до другої частини форуму, до 12.00.

Опубліковано Valeria Gontar Вівторок, 28 травня 2019 р.

Переможцями конкурсу стали учениці 10-А класу Борівської ЗОШ №1 Крістіна Пугач та Ангеліна Муренець.

Більше фото за посиланням.

Оксана Дудник.

На ту ж тему
Обсуждение: 2 коментарі
  1. Sergeygfv сказав:

    удалите,пожалуйста! .

ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх