Борівський район взяв участь у фестивалі «Гетьманська слава» в Коломаку

22 липня у Коломаку пройшов фестиваль «Гетьманська слава», присвячений 330-річчю обрання Івана Мазепи гетьманом України. Майже всі райони області, у тому числі й Борівщина, долучилися до підготовки і проведення свята, взяли участь у змаганнях козацьких куренів, представили на сцені фестивалю свої творчі колективи. Козацький театр «Хортиця» порадував гостей свята постановками «Запорізькі козаки».

На майданчику фестивалю працювали виставка-ярмарок народних майстрів та виставка-продаж книжкової продукції, проводилися майстер-класи з народних ремесел. Також у рамках заходу відбулося відкриття виставки плакатів, які підготували студенти Харківської державної академії дизайну та мистецтв.

Та головна подія «Гетьманської слави» – урочисте відкриття пам’ятника Івану Мазепі, що, як зазначається на сайті облдержадміністрації, стане відправною точкою для створення музею козацької слави в Коломаку, де Івана Мазепу було обрано гетьманом України. Музей планується відкрити поруч з пам’ятником.

Закінчувався фестивальний день на високій ноті – Харківський національний академічний театр опери і балету ім. М.В. Лисенка порадував глядачів постановкою опери Петра Чайковського «Мазепа».

Участь Борівського району у фестивалі «Гетьманська слава» забезпечив відділ культури Борівської райдержадміністрації при підтримці районного керівництва.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх