Борівський суд оголосив призовий конкурс малюнків серед школярів

Приміщення Борівського районного суду прикрашає полотно 1971 року, автором якого є Михайло Степанович Ємець. Він очолював суд з 1967 до 1989 року. За життя Михайло Степанович був творчою людиною та мав хист до малювання. На цій картині суддя висвітлив своє бачення правосуддя.

Конкурс малюнків серед школярів на тему “Правосуддя очима дітей” стартував 19 листопада і триватиме до кінця місяця, – про це повідомив Борівський районний суд Харківської області на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

До участі у конкурсі запрошують учнів 5 – 9 класів усіх шкіл Борівського району Харківської області.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

Конкурсні роботи повинні відображати судову тематику: суддя, судовий процес, працівники апарату суду, бачення дитиною ролі судді, суд майбутнього, права людини, оголошення рішення суду, будівля суду, зал судового засідання, учасники судового процесу, Феміда, тощо.

Робота має бути виконана на аркуші формату А4. На зворотному боці слід зазначити прізвище, ім”я та по батькові конкурсанта, клас та назву навчального закладу.
Конкурсні роботи прийматимуть з 19 по 30 листопада 2018 року включно. Приносити та надсилати їх можна за адресою: Харківська область, смт. Борова, вул. Миру, 11 (приміщення Борівського районного суду).
Всі роботи, подані на конкурс, будуть розміщені на фейсбук-сторінці Борівського районного суду  Шляхом онлайн-голосування інтернет-користувачі зможуть обрати найкращий малюнок у категорії “глядацькі симпатії”.
Урочисте оголошення переможців конкурсу («1», «2», «3» місце, «глядацькі симпатії») відбудеться у приміщенні суду. Переможці отримають призи.

Конкурс приурочений до Дня працівників суду, який відзначається 15 грудня. Метою конкурсу є висвітлення високої місії судів та судової діяльності у сучасному суспільстві художніми засобами; виховання поваги до суду, суддів та Закону; розвиток в юних українців прагнення зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх