Борівському району уряд виділив майже 2 млн грн. субвенції з державного бюджету

Борівський район вже в цьому році отримає 1 млн 924 грн. субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток. Відповідне розпорядження за підписом прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана розміщене на сайті КМУ (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=250162479 ).
У розпорядженні також зазначається, що переліки об’єктів та заходів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (спеціальний фонд) формуються та затверджуються відповідними місцевими держадміністраціями, виконавчими органами відповідних рад.
Тож відповідно до Переліку, кошти у Борівському районі будуть розподілені наступним чином:
162 тис.грн. – капітальний ремонт Гороховатського сільського Будинку культури;
276 тис.грн. – капітальний ремонт покрівлі будівлі Підлиманського сільського Будинку культури;
114 тис.грн. – заміна системи опалення будівлі Підлиманського СБК;
135 тис.грн. – капітальний ремонт вуличного освітлення в селі Маліївка;
337 тис.грн. – капітальний ремонт вуличного освітлення у селі Піски-Радьківські по вулицях Садова, Перемоги, Оскільська, Миру, Привокзальна, Кільцева та провулках Кузнечний, Лісний, Шосейний, Комсомольський;
97 тис.грн. – капітальний ремонт вуличного освітлення на вул. Першотравнева в смт. Борова;
803 тис.грн. – придбання автомобіля-підйомника АП-18 на базі автомобіля ГАЗ 3309 АП (автовишка) для комунального підприємства житлово-комунального господарства Борівської селищної ради.
Таким чином, соціально-економічний розвиток за рахунок державної субвенції цього року відбуватиметься на території Борівської селищної ради та Підлиманської, Гороховатської, Піско-Радьківської сільських рад.
В цілому ж по всій Україні урядом між місцевими бюджетами було розподілено 1907,1 млн. гривень.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх