ДЕПУТАТИ БОРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПІДТРИМАЛИ ІНІЦІАТИВУ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

Питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи розглянули на черговій LV сесії Борівської селищної ради VІІ скликання, яка відбулася 25 березня 2019 року.

На сесії були присутні 18 депутатів селищної ради з 26. Кожен мав можливість висловити свою позицію щодо створення ОТГ та своє бачення процесів децентралізації в країні.

У сесійній залі також були присутні члени ініціативної групи, які подали пропозицію про ініціювання добровільного об’єднання Борівської територіальної громади у лютому поточного року, та депутат районної ради Анатолій Васильєв.

Більшість депутатів селищної ради виступили з підтримкою ініціативи добровільного об’єднання громад. У той же час депутат Борівської районної ради Анатолій Васильєв закликав почекати з об’єднанням.

Відео виступів можна переглянути на ютуб-каналі Борова.інфо.

Після обговорення питання, за надання згоди на добровільне об’єднання громад проголосувало 14 депутатів з 18 присутніх, четверо утримались, проти не голосував ніхто.

До складу робочої групи делегували селищного голову Олександра Тертишного, секретаря селищної ради Ірину Кучму, головного бухгалтера Ольгу Рівчак та юриста Аліну Кравцову.

Тепер селищний голова повинен звернутися до усіх сільських рад району з пропозицією про добровільне об’єднання в Борівську селищну об’єднану територіальну громаду.

Протягом 30 днів з моменту надходження такої пропозиції сільські голови мають провести громадські обговорення у себе в сільських радах. За підсумками громадських обговорень депутати кожної сільської ради також приймуть рішення про надання згоди на добровільне об’єднання або відмову від цього.

Нагадаємо, що розгляду на сесії Борівської селищної ради цього питання передували громадські обговорення щодо створення Борівської ОТГ, які відбулися 16 березня поточного року. У громадських обговореннях взяло участь 140 жителів громади, 122 з яких підтримали ініціативу об’єднання.

Оксана Дудник.

 

На ту ж тему
Обсуждение: есть 1 комментарий
  1. Підтримую об’єднання громад

ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх