Дев’ятирічна Дарина Дорошенко з Борової стала переможницею двох обласник виставок-конкурсів

Ось і закінчився ще один навчальний рік у Будинку дитячої та юнацької творчості.  Для Дарини Дорошенко, яка  відвідує  гурток   «Бісероплетіння» (керівник Склярова Марина Миколаївна) і є активною учасницею різноманітних районних та обласних виставок і конкурсів, він став переможним.

Даринка цього року отримала перемогу у двох обласних конкурсах:

І місце у виставці-конкурсі писанкарства «Різдвяна писанка»,

І місце у виставці-конкурсі «Українська Великодня писанка».

Минулого навчального року в конкурсі «Українська Великодня писанка» Дарина Дорошенко посіла ІІІ місце в області у номінації  «Монастирська та бісерна писанка».

Даринці 9 років. Незважаючи на те, що має багато захоплень та відвідує багато різних позашкільних занять, вона встигає працювати з таким кропітким видом творчості як плетіння з бісеру. Дівчинка опанувала складні для її віку схеми бісероплетіння і легко адаптувалась до дистанційного навчання.

Родина активно  підтримує захоплення  Даринки:  мама  завжди поруч під час творчого процесу. На придбання якісних матеріалів для творчості витрачаються немалі кошти. А бабуся, Наталія Іванівна Дорошенко, вчитель початкових класів Борівської ЗОШ №1, направляє не тільки рідну онучку, а й учнів свого класу до активного розвитку в гуртках БДЮТ.

Тож побажаємо нашій Даринці і надалі творчих успіхів, розвитку таланту, перемог у конкурсах.

 

Ніна Карпенко, культорганізатор БДЮТ

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх