Дітей вчитимуть працювати з 3Д принтером

Цими вихідними школярі Борівщини матимуть можливість навчитися працювати з 3Д принтером.

Навчання відбудеться 20 – 21 жовтня у Борівській  ЗОШ №1 та у Піско-Радьківській школі. Діти вчитимуться основам 3Д-моделювання та познайомляться з роботою 3Д принтера. З його допомогою можна друкувати об’ємні вироби.

Заняття проводитиме дизайнерка з основ 3Д моделювання з Харкова. У дітей буде можливість не лише надрукувати, але і власноруч створити об’єкти. Захід розрахований на дітей 12-16 років.

Навчання здійснюється в рамках ініціатива Meet and Code, яка проводиться за фінансування корпорації SAP. В Україні Meet and Code реалізовується разом із Ресурсним центром ГУРТ, який є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Організацією заходу у Боровій займається БРГО “Суспільна Служба України” та безпосередньо Валерія Гонтар, яка і є керівником даного проекту.

Опубліковано ЯтИМИ Середа, 17 жовтня 2018 р.

Організатори висловлюють вдячність друзям-волонтерам, які надіслали 3Д принтер і, таким чином, надали можливість дітям використовувати сучасні технології у повсякденному житті.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх