Діти з Борівщини стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!»

З 14 по 18 жовтня 2019 року у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості” відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Школярі Борівщини стали переможцями одразу у кількох номінаціях.

У конкурсній програмі взяли участь учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти з 22 районів та 8 міст області, а також 4-х районів Харкова. Конкурсанти представили 427 творчих робіт (414 фотографій і 13 відеороликів).
Журі відзначило переможців у 10 номінаціях фотоконкурсу та 3 номінаціях відеоконкурсу.

Вже не вперше беруть участь у конкурсі учні та вихованці навчальних та позашкільних закладів Борівського району, і не вперше здобувають перемогу.

У номінація «Архітектура» (вікова категорія 10-14 років)

Карина Яблунівська. Святогірська Лавра

Карина Яблунівська. Скіт

I місце – Карина Яблунівська, вихованка Борівського будинку дитячої та юнацької творчості, за роботи «Святогірська лавра» та «Святогірський скіт».

Кіріл Шутько. Церква

IІ місце – Кіріл Шутько, вихованець Підлиманської ЗОШ, за роботу «Церква» (керівник: Чувпило С.П.).

У номінації «Натюрморт» (вікова категорія 10-14 років)

Ольга Дідусенко. Символи України

III місце – Ольга Дідусенко, вихованка Борівського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Символи України» (керівник: Печений А.В.).

У номінації «Соціальний ролик»

I місце – Аліна Овсова, вихованка Борівського будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Шийківка моя…» (Керівник Печений А.В.).

IІ місце – Ольга Дідусенко, Аліна Овсова, вихованки Борівського будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «16 днів проти насильства» (керівник: Печений А.В.).

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» отримають грамоти Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Джерело

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх