Дитячі бібліотеки Харківської області отримали інформаційні матеріали про ЄС для дітей та дорослих

Харківська обласна бібліотека для дітей спільно з Представництвом ЄС в Україні організувала воркшоп-презентацію ” Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини” в рамках реалізації проекту “Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей в Україні” для завідуючих районними дитячими бібліотеками та дитячими публічними бібліотеками новостворених ОТГ Харківської області.

Метою заходу було підвищення рівня поінформованості всіх членів суспільства, особливо молоді, з питань європейської інтеграції України, формування об’єктивних мотивацій населення через розуміння практичних переваг співпраці України з ЄС.

Бібліотеки мають стати майданчиками для поширення в суспільстві об’єктивної інформації з метою сприяння формуванню кожним громадянином власних висновків щодо співпраці України з ЄС.”

Ми поспілкувались зі співробітницею Харківської обласної бібліотеки для дітей, завідуючою сектором прогнозування та інновацій Валентиною Лупицькою про сам захід та проект:

“Представництвом ЄС в Україні в рамках проекту ” Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей в Україні “підготували матеріали для 500 бібліотек України про ЄС. В Харківській області такі матеріали отримають 28 бібліотек. Ми презентували “Європейській куточок”, всі бібліотеки отримають матеріли для організації таких “Європейських куточків” на місцях”. Матеріали розраховані на різні категорії читачів – від молодшого віку, до старшого та дорослих. До цього куточку входять інформаційні матеріали, брошури, карта, хеш-тег та різна брендована продукція, наприклад – Паспорт ЄС”, – розказала нам Валентина Лупицька.

Учасникам воркшопу було презентовано проект та матеріали для наповнення “Куточка Європейського Союзу” в бібліотеках, під назвою “ЄС на книжковій полиці”. В нього входять брошури, інформаційні довідники, плакати та карти, що мають розказати дітям та всім охочим читачам про ЄС та країни що у нього входять.

Автор, фото: Олександр Кузьменко.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх