Дитячий майданчик та тенісний стіл: оновлення на 14-му кварталі в рамках громадського бюджету

На 14 кварталі у дворі будинків 15, 16, 17 та 18 з’явилися нові об’єкти для відпочинку дітей і дорослих.

На дитячому майданчику сьогодні встановили новеньку пісочницю закритого типу та столик-грибочок зі стільчиками.

Для дорослих поставили стаціонарний тенісний стіл.

Такі оновлення відбулися в рамках реалізації проєкту «Благоустрій подвір’я на 14 кварталі біля будинків 15, 16, 17, 18», який став переможцем конкурсу проєктів бюджету участі Борівської селищної ради у 2019 році. Про це ми писали тут.

Тоді селищна рада повідомила, що коштів на реалізацію усіх проєктів-переможців не вистачає, тому вирішили реалізовувати їх поступово. Так черга, нарешті, дійшла і до цього проєкту.

Обладнання закупили за кошти місцевого бюджету, а встановлювали його на подвір’ї мешканці прилеглих будинків власними силами.

Автор проєкту Віталій Бровко також мешкав в одному з цих будинків, коли подавав свою проєктну пропозицію на конкурс. Пізніше він змінив адресу проживання, але проєкт на призволяще не кинув. Тож, як тільки з’явилася можливість його реалізувати, Віталій взяв на себе організаційні клопоти, зібрав друзів, знайомих, колишніх сусідів і разом вони успішно втілили у життя задумане.

«Це не просто моя ініціатива чи бажання. Це громадський проєкт. За нього голосували люди, вони чекали на його реалізацію. І реалізований він за їхні кошти, адже бюджет селищної ради – це гроші платників податків, простих людей, місцевих жителів. Завдяки проєктам бюджету участі і власній ініціативі люди мають можливість витрачати ці кошти на те, що їм потрібно, – пояснює Віталій Бровко. – Головне у реалізації таких бажань – громадська активність. Хто проявляє активність, той має результат».

Оксана Дудник

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх