Дітям-волонтерам подарували подорож Полтавщиною

Цими вихідними борівські школярі, які беруть активну участь у житті громади, допомагають громадським організаціям у проведенні різноманітних заходів та в реалізації проектів, подорожували Полтавщиною.

Гроші на поїздку виділила Борівська селищна рада. У вартість мандрівки входив переїзд автобусом в обидва кінці, два дні екскурсій, обіди і проживання у готелі.

У перший день в Полтаві юні туристи відвідали музей-садибу Котляревського, музей Полтавської битви, прогулялися містом, побували на Івановій горі, біля Монументу Слави і пам’ятника Келіну.

Наступного дня екскурсії продовжилися Полтавщиною. Діти побували в оспіваній Гоголем Диканьці, у Миколаївському храмі з підземеллями, побачили дуби, яким майже 800 років, відвідали центр гончарного мистецтва – Опішню.

Національний музей-заповідник гончарства в с.Опішня – це чудовий музей просто неба, де знаходиться понад 64000 експонатів, – розповідає керівник групи, фундаторка громадської організації “ЯТиМи” Світлана Гунько. – Дітям особливо сподобалися майстер-класи, де можна було власноруч створити собі горщик, розпис з білої глини, пазли. До того ж, усі діти отримали приємні подарунки. Всі отримали надзвичайно приємні враження від подорожі. Ще раз дякуємо депутатам селищної ради за виділені кошти.

Більше фото на сторінці ГО “ЯТиМи” у Фейсбук.

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх