ДВІ ШКОЛИ В ГРОМАДІ ПОВНІСТЮ ПЕРЕХОДЯТЬ НА НАВЧАННЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

У двох школах Борівської громади вирішили припинити навчальні заняття через збільшення кількості хворих на коронавірус та контактних осіб.

Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Станом на 17 лютого від початку місяця в громаді лабораторно підтверджено 91 випадок захворювання на ковід. Серед захворілих є діти шкільного віку. Одна дитина наразі госпіталізована до обласної інфекційної лікарні у Харкові. У Борівській ЗОШ №1 та у Піско-Радьківській школі понад 50% дітей контактували з хворими.
Найбільший рівень захворюваності на території громади спостерігається у смт Борова (62% хворих).
За словами селищного голови, рівень зростання захворюваності на території нашої громади наразі є найвищим у Харківській області.
Враховуючи збільшення кількості хворих на ковід у громаді та, зокрема, серед учнів загальноосвітніх закладів, відповідно до рекомендацій МОН та МОЗ України на комісії вирішили:
✔️ Призупинити навчальні заняття в Окружному опорному закладі «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1», а також у Піско-Радьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів та перевести учнів на навчання з елементами дистанційних технологій з 19 лютого терміном на 14 днів.
✔️ У позашкільних закладах освіти також перевести дітей на дистанційне навчання.
✔️ Керівникам забезпечити суворе дотримання карантинних вимог в освітніх закладах, де продовжується навчання, а також в шкільних автобусах під час перевезення учнів та педагогів.
✔️ Сектору поліцейської діяльності продовжити проведення рейдів та забезпечити контроль за дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції, заходів з дезінфекції у місцях скупчення людей (громадському транспорті, торгівельних майданчиках, магазинах тощо).
Селищний голова Олександр Тертишний звертається до всіх жителів Борівщини з проханням дотримуватися протиепідемічних вимог, не порушувати встановлені Урядом карантинні обмеження, піклуватися про своє здоров’я і своїх близьких.
«Не забувайте вдягати маски, коли йдете в громадські місця, обробляти руки антисептиками, зберігати дистанцію в магазинах. Якщо недобре почуваєтеся, обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря», – наголошує Олександр Тертишний.
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх