Двом бібліотекам Борівщини подарували “Мішечок історій Мішковинки”

У Борівській районній дитячій бібліотеці та у бібліотеці Піско-Радьківської школи тепер можна познайомитися з книгою 15-річного письменника Микити Лукаша «Мішечок історій Мішковинки».  Ці книги бібліотеки отримали у подарунок від Борівської районної громадської організації «Суспільна Служба України».

  • Пʼятнадцятирічний хлопчина з Харкова взяв і написав казкову історію, якою зацікавилося і видало окремою книжкою відоме видавництво. Це може служити дуже добрим прикладом і для наших школярів. Тому ми вирішили, що ця книжка повинна бути у вільному доступі для дітей Борівщини. Тим більше, що вона ще й дуже цікава, – говорить голова БРГО «Суспільна Служба України» Віктор Шаховський. – Тож за кошти громадської організації ми придбали і подарували дві книги бібліотекам. Хотілось би більше, але книги зараз досить дорогі. Звичайно, вони того варті, та фінансові можливості нашої організації досить обмежені.

Нагадаємо, що автор книги Микита Лукаш нещодавно побував у Боровій. Він презентував свою першу книгу «Мішечок історій Мішковинки» учням Борівської ЗОШ №1.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх