Енергозберігаючі технології, професійний підхід та гарантія якості: якщо ви любите, щоб все було ідеально, то вам сюди!

Утеплення будинків, заміна вікон і дверей на енергозберігаючі, монтаж систем опалення, електрики, ремонти приміщень «під ключ», продаж, встановлення та обслуговування кондиціонерів, балкони, жалюзі, ролети та інші супутні послуги і товари пропонують своїм клієнтам ТОВ «Енергозберігаючі технології 2020» та ФОП Кисіль Іван Олексійович.

Офіс фірми нещодавно відкрився у самому центрі Борової, за адресою: вул. Миру, 12 (друкарня), другий поверх.

Тут вас познайомлять з повним спектром товарів та послуг, покажуть зразки, нададуть безкоштовну консультацію, проведуть необхідні розрахунки.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергозберігаючі технології 2020» було створене у 2019 році. Директор ТОВ, Андрій Савченко, інженер за спеціальністю теплопостачання, вентиляція і охорона повітряного басейну, має понад 20 років досвіду роботи у цій галузі, знає абсолютно все про кондиціонери, інженерні системи та комунікації в оселях.

Кисіль Іван Олексійович – інженер-будівельник за фахом, сертифікований енергоаудитор, може годинами розповідати про енергозберігаючі технології, різні системи утеплення, віконні конструкції тощо і сам бере безпосередню участь у виконанні будівельних робіт.

Андрій Савченко та Іван Кисіль

ТОВ «Енергозберігаючі технології 2020» та ФОП Кисіль І.О. – це команда професіоналів, яка має у своєму штаті спеціалістів усіх видів будівельно-монтажних робіт. До початку воєнних дій 2014 року Іван Кисіль і Андрій Савченко працювали у будівельній галузі в м. Горлівка Донецької області. Після переїзду на Борівщину, завдяки грантовій допомозі міжнародних організацій, їм разом вдалося відновити матеріально-технічну базу для продовження професійної діяльності на новому місці.

У них є все необхідне обладнання та найсучасніші технології на озброєнні, щоб провести роботи швидко, якісно, технологічно і професійно.

Фірма має будівельну ліцензію, працює безпосередньо з заводами-виробниками, бере участь у тендерах системи Прозоро, з 2016 року ефективно впроваджує енергозберігаючі програми, активно співпрацює з банківськими установами та міжнародними донорами по «теплих кредитах» тощо, надає послуги бюджетним організаціям, підприємствам, населенню.

Більше того, в офісі фірми вам детально розкажуть, які зараз в Україні діють енергозберігаючі програми і до якої установи звернутися, щоб отримати кредит з компенсацією на утеплення, заміну вікон і дверей на енергозберігаючі тощо. Це можуть бути «теплі кредити» від Ощадбанку чи Приват Банку, програма підтримки фінансування заходів з енергоефективності в житловому секторі України IQ energy, яка впроваджується за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, а реалізується через Райффайзен Банк Аваль, інше.

У своїй роботі професіонали завжди дотримуються нормативних вимог та офіційно, за договором, надають гарантію якості на виконані роботи.

Іван Кисіль пояснює, чим відрізняється професіонал від аматора: «Аматор робить так, як хоче клієнт, а професіонал – так, як треба. Репутація для професіонала понад усе».

Наразі фірма працює над створенням власного сайту та ютуб-каналу. На цих інтернет-ресурсах буде розміщена актуальна інформація про усі види товарів і послуг, які надають ТОВ «Енергозберігаючі технології» та ФОП Кисіль І.О., а також консультації та роз’яснення для населення.

Іван Кисіль планує створити серію відеороликів, в яких детально розповість про види віконних конструкції, їх особливості, правила правильного монтажу, регулювання, експлуатації  і продемонструє на прикладах, як це все працює.

Ви дізнаєтеся про різні методи утеплення фасадів та професійні рекомендації щодо якісного виконання робіт, особливостей різних матеріалів для утеплення тощо.

Також будуть відео з консультаціями про енергозберігаючі програми, які діють в Україні, наприклад, «теплі кредити»: де і як оформити такий кредит, як ефективно використати його, як отримати компенсацію та інші переваги.

Товари та послуги

Утеплення фасадів

Утеплення будинків у наш час – вкрай важливий і необхідний процес, адже це:

 • теплоефективність – здатність зберігати енергію і її раціональне використання;
 • гарантія зниження витрат на опалення та електроенергію;
 • поліпшення зовнішнього вигляду будівлі.

«Щоб якісно утеплити, треба спочатку провести ретельне обстеження будинку, вивчити його на наявність «містків холоду», виконати теплотехнічні розрахунки і вже на основі цих досліджень визначити оптимальний спосіб теплоізоляції фасаду та вибрати технологію утеплення», – говорить Іван Кисіль.

В офісі вам проведуть усі необхідні розрахунки для того, щоб виконати роботи на високому технічному та технологічному рівні.

Більше того, усі розрахунки вам виведуть тут на екран, покажуть і детально розкажуть все про процес і результат.

У своїй роботі будівельники використовують три основних сучасних методи утеплення:

 • утеплення пінополістиролом із застосуванням штукатурних розчинів – «мокрий фасад»;
 • утеплення фасаду з використанням конструкції навісних елементів – передбачає наявність повітряного прошарку між облицюванням і утеплювачем – «вентильований фасад»;
 • утеплення піноізолом – заповнення повітряного прошарку між основною стіною і облицюванням «рідким пінопластом».

Зразки матеріалів для утеплення вам покажуть в офісі, а також нададуть вичерпну інформацію про кожен з них.

На утеплення будівель фірма офіційно (документально) надає 10 років гарантії.

Металопластикові конструкції

ФОП Кисіль І.О. є офіційним представником заводу Goodwin.

Компанія Goodwin представлена ​​на українському ринку з 2005 року і на сьогоднішній день є одним з лідерів в області виробництва високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій.

У виробництві вікон Goodwin використовує:

 • німецький профіль VEKA класу А, який відповідає усім європейським стандартам;
 • фурнітуру провідного світового виробника SIEGENIA;
 • скло для склопакетів компанії Guardian – це одно- і двокамерні склопакети широкого спектра з різними властивостями: контроль пропускання сонячної енергії, теплозбереження, звукоізоляція, мультифункціональне призначення та підвищені експлуатаційні властивості;
 • ущільнювач VEKA – зберігає високу міцність і еластичність при широкому діапазоні температур (від -50 до +120 градусів).

В офісі вам докладно розкажуть про усі наявні металопластикові конструкції та їхні особливості. Менеджер допоможе підібрати найоптимальніше рішення саме для вас та ще й на найвигідніших умовах.

Заміри і доставку при укладанні договору виконають безкоштовно, монтаж – у зручний для вас час. А по завершенні робіт ви отримаєте від виконавця документ з гарантією експлуатації на 5 років.

Тут також можна замовити жалюзі, ролети, секційні ворота тощо.

Кондиціонери

Влітку особливо актуальним є питання кондиціювання повітря, адже комфортне проживання та ефективна робота можливі лише за умов належного мікроклімату в приміщенні.

ТОВ «Енергозберігаючі технології 2020» здійснює продаж, монтаж та обслуговування кондиціонерів. Фірма напряму співпрацює з виробником кліматичного обладнання Cooper&Hunter і надає гарантію на експлуатацію кондиціонерів терміном на 3 роки.

Тут вам допоможуть зробити правильний вибір і створити оптимально комфортний мікроклімат в будь-яких приміщеннях: житлових, офісних, виробничих або складських.

За вашим запитом вам підберуть найвідповіднішу систему вентиляції і кондиціонування, встановлять її і запустять в експлуатацію.

Можливе встановлення кондиціонерів і від інших виробників – за бажанням клієнта.

Ремонти будівель та приміщень

Мрієте про хороший, сучасний ремонт в будинку, квартирі, офісі тощо? Легко!

В офісі вам нададуть безкоштовну консультацію, детально розкажуть про усі можливі варіанти, матеріали, сучасні техніки виконання ремонтних робіт, проведуть розрахунок вартості.

Команда професіоналів виконає швидко, якісно і фахово ремонт будь-якої складності «під ключ».

Прикладом тому є вже реалізовані проєкти у Борівському районі.

Реалізовані проєкти

Побачити якість виконаних робіт ви можете на об’єктах, які виконали і здали в експлуатацію ТОВ «Енергозберігаючі технології 2020» та ФОП Кисіль І.О. Це:

 • медіатека у Богуславській школі;
 • ресурсна кімната в Борівській опорній школі;
 • зала для занять хореографією в Будинку дитячої та юнацької творчості;
 • поточний ремонт приміщень сільського будинку культури у Підвисокому;
 • капітальний ремонт даху на будівлі Підлиманського СБК;
 • заміна вікон у терапевтичному відділенні Борівської ЦРЛ;
 • утеплення приватних будинків у с.Богуславка та с.Піски-Радьківські за програмою «теплі кредити» від Ощадбанку та інші.

Графік роботи та контакти

Офіс ТОВ «Енергозберігаючі технології 2020» та ФОП Кисіль І.О. знаходиться за адресою: смт Борова, вул. Миру, 12 (друкарня), другий поверх, «Салон вікон».

Працює офіс за таким графіком:

Понеділок – п’ятниця:  з 9:00 до 16:00;

Субота: з 8:00 до 14:00;

Неділя: вихідний.

Контактні телефони: (050) 919-64-00, (050) 471-27-06, (093)-456-06-80.

Електронна адреса: kisil_ivan1979@ukr.net

 

(інформація розміщена на правах реклами)

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх