Фото нашого земляка Анатолія Печеного відзначили на всеукраїнському фото-конкурсі «Листівка з села»

Анатолій Печений

Фотоконкурс “Листівка з села” був оголошений Центром екологічних ініціатив “Екодія”.  Протягом усього літа організатори отримували світлини на конкурс “Листівка з села” з різних куточків України. У надісланих листівках – життя сучасного села, його мальовничі краєвиди, надихаючі історії, а також проблеми, з якими стикаються люди та довкілля. Загалом надійшло близько 200 світлин.

Журі конкурсу, до складу якого увійшли професійні фотографи Майда Сламова (Чехія) та Нільс Аккерман (Швейцарія-Україна), а також співробітники Екодії, визначило 20 робіт, які увійдуть в експозицію виставки “Листівка з села”. І серед них фото нашого земляка, вчителя географії Шийківської школи Анатолія Печеного.

На фото Анатолія відображена актуальна проблема сучасного села – пожежа в екосистемі на прикладі Шийківки.

Такі пожежі завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу, можуть спричинити загоряння житлових будівель та несуть загрозу всьому живому.  Проте винні у загорянні дуже рідко бувають покарані. Той випадок у Шийківці досі обурює місцевих жителів, про що свідчать коментарі у соцмережі:

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх