Фура зі 180 свинями перекинулася у Чугуївському районі

Фура зі свинями перекинулася на Харківщині у селі Коробочкине.

Офіційна інформація про дорожньо-транспортну пригоду є на сайті Головного управління поліції у Харківській області. 

Фура перекинулася о 15:15 у селі Коробочкине Чугуївського району. 32-річний водій не впорався з керуванням. Внаслідок аварії постраждав 19-річний пасажир вантажівки. Його доставили у місцеву лікарню.

У вантажівці знаходилося 180 свиней. Частина тварин загинула, а частина розбіглася.

Відео з місця пригоди є у соцмережах і у YouTube. На відео видно, що фура лежить, частина свиней вибігла, а частина кричать у вантажівці. Свідки дорожньо-транспортної пригоди розповідають, що фура збила стовп з електродротами і перекинулася.

На сайті Сватове.City є інформація, що ця фура до цього простояла майже добу поблизу Сватового.

У повідомленні йдеться, що фура зі свинями застрягла 23 лютого о 15:00 поблизу Сватового — неподалік від блок-посту. Водій простояв на узбіччі близько доби. Вантажівку не змогли витягти ні військові своєю технікою, ні рятувальники. Не допомогли і дорожники, бо у них немає такої техніки, яка б могла витягти вантажівку.

Як розповідав журналістам водій вантажівки Станіслав Ценов, сьогодні – 24 лютого, о 12:00 на порятунок мав приїхати шістнадцятитонний трактор зі Старобільська. О 14:00 фури на трасі Н-26 «Чугуїв-Мілове» не було.

Свині зі Старобільщини, їх було 180. Везли тварин на забій у Харківську область.

Джерело

 

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх