ГРАФІК: як працюватимуть банки під час новорічних та різдвяних свят

Національний банк України визначив, як працюватиме банківська система в період різдвяних та новорічних свят.

У Національному банку України повідомили, як на новорічні та різдвяні свята працюватиме система електронних платежів (СЕП) та банки.

26, 27 грудня 2019 року державна платіжна система, яка забезпечує розрахунки між банками в межах України, працюватиме на дві години довше звичайного банківського дня.

28 грудня 2019 років через СЕП будуть проходити платежі тільки між банками, підзвітними одній юрособі, а також платежі в НБУ і в Держказначействі. Банківський день закінчиться о 15:00.

2 січня 2020 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться.

День роботи СЕП переноситься з 6 січня на 11 січня 2020 року.

3 і 8 січня 2020 року СЕП і банки будуть працювати в звичайному режимі.

З 28 грудня 2019 року до 7 січня 2020 року включно буде діяти курс гривні до інших валют, який був встановлений НБУ на 27 грудня 2019 року.

Зазначається, що банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

Джерело: Національний банк України

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх