Грибний суп ледь не став причиною пожежі на 14-му кварталі

Пізно ввечері 7 листопада жителі будинку 11 на 14-му кварталі, занепокоєні появою диму у під’їзді, викликали рятувальників. Повідомлення надійшло о 22.05 і вже через 7 хвилин представники ДСНС прибули на місце, – повідомляє Борівський РС ГУ ДСНС України у Харківській області

Оскільки двері в квартиру, з якої йшов дим,  ніхто не відчиняв, їх довелося відчиняти ломом у присутності сусідів та поліції.

Нікого з людей у помешканні не було, проте на газовій плиті диміла каструля, яка й була причиною задимлення у під’їзді будинку.

«Отак, горе господарка підняла пізно ввечері весь свій під”їзд на ноги, та посіяла паніку, завдяки своїй власній розхлябаності, пішла в гості до друзів залишивши варитися грибний суп!!!» – прокоментував цей випадок на своїй сторінці у фейсбуці Юрій Ткаченко, головний інспектор Борівського РС ГУ ДСНС України в Харківській області.

Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх