Громадський бюджет: для чого він нам потрібен

У нашому селищі триває процес впровадження громадського бюджету.

Рішенням сесії Борівської селищної ради від 6 березня 2018 року № 26 затверджено Положення про громадський бюджет. Наразі чекаємо на впровадження електронного сервісу.

Навіщо він нам потрібен?

Бо ми не хочемо чекати, поки наші ідеї притрусить пилом, а спробуємо втілити їх у життя.

Хто це – ми?

Ти, я , всі, хто хоче змінити своє селище на краще. Тож все у твоїх руках!

Якщо ти маєш ідею, пиши проект, заповнюй бланк в паперовому або електронному вигляді, та чекай на експертів, які не просто оцінять, але й допоможуть, проконсультують та підтримають саме тебе, бо твоя думка має значення для всієї громади.

Де знайти інформацію?

Заходь на сайт Борівської селищної ради, або звертайся до консультаційного пункту у приміщені Борівської селищної ради, який буде працювати за наступним графіком: пн, ср, пт 10.00-12.00 з 15 березня до 15 червня. 

Які проекти потрібні громаді?

Де ти бачиш проблему? Сміття, доріжка, лава, немає місць для відпочинку? Пропонуй, шукай однодумців, саме у співпраці народжується вирішення спільних проблем та реалізація суспільно корисних задумів. Тому для підтримки ідеї потрібно зібрати 25 підписів до заявки.

Проекти діляться на великі – від 50 000 до 100 000 грн., та малі – до 20 000 грн. 

Тож до 30 квітня можна подати проектну заявку, з 1- 15 травня триватимуть перевірка, відбір проектів, з 15 травня по 15 червня – голосування. Ну, а далі проекти-переможці після затвердження будуть втілені у життя.

Валерія Гонтар.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх