ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ В ДІЇ: У ДИТСАДКУ “ЗОЛОТА РИБКА” СТВОРЮЮТЬ СЕНСОРНУ КІМНАТУ

У Боровій реалізовано ще один громадський проект за рахунок бюджету участі – «Облаштування приміщення для сенсорної кімнати в Борівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №3 «Золота рибка».

Загальна вартість проекту становить 20 тис. грн. Ця сума складається з вартості матеріалів та ремонтних робіт, що були проведені в приміщенні для створення сенсорної кімнати.

Обладнання ж для сенсорної кімнати дитсадок отримав завдяки цьогорічній перемозі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Тож найближчим часом сенсорна кімната буде оздоблена усіма необхідними матеріалами та обладнанням і розпочне свою роботу.

Таким чином, на базі Борівського ДНЗ (ясла-садок) №3 «Золота рибка» буде облаштована єдина у районі оснащена відповідно до сучасних вимог сенсорна кімната для дітей дошкільного віку, їхніх батьків та педагогів. Тут відвідувачі зможуть отримати професійну допомогу психолога у вигляді консультацій, глибше пізнати себе (своїх дітей, вихованців) під час практичних занять, пройти психологічне розвантаження тощо.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх