Кандидати в депутати Ізюмської районної ради

Депутатів Ізюмської районної ради обиратимуть на шести виборчих округах, утворених в межах укрупненого Ізюмського району. Округ, до якого входить уся Борівська селищна територіальна громада, охоплює також частину Ізюмщини і Балаклійщини. Це 5-й округ до якого входять: Борівська селищна територіальна громада, Савинська селищна територіальна громада, Куньєвська сільська територіальна громада – всього 24 960 виборців.

Своїх кандидатів у депутати Ізюмської райради зареєстрували 8 партій: “Блок Кернеса – Успішний Харків”, “Блок Світличної – Разом”, “Європейська солідарність”, “За майбутнє”,  “Нові обличчя”, “ОПЗЖ”, “Слуга народу”, “Українська православна асамблея”.

Нагадаємо, депутатські мандати в Ізюмській райраді отримають лише 42 кандидати і лише з тих партій, які здолають 5% бар’єр.

Для зручності кандидати, які проживають чи працюють на Борівщині, виділені жирним шрифтом.

Кандидати в депутати Ізюмської районної ради по 5 виборчому округу

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”

Масельський Степан Іванович – перший кандидат – 07.11.1971, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський район

  1. Федченко Сергій Володимирович – 28.11.1983 р.н., освіта вища, фермерське господарство “ЮГ”, комерційний директор, місце проживання: смт Борова.
  2. Решетняк Геннадій Миколайович – 24.03.1961 р.н., освіта вища, Балаклійське комунальне підприємство архітектурного бюро, директор, місце проживання: с-ще Веселе, Ізюмський р-н.
  3. Клюєв Геннадій Леонідович – 28.03.1968 р.н., освіта вища, Залиманська ЗОШ, директор, місце проживання: с. Залиман, Ізюмський р-н.
  4. Циганко Олеся Олегівна – 07.05.1986 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Борова.
  5. Сухина Євгенія Олександрівна – 27.01.1984 р.н., освіта вища, Борівська ЦРЛ, лікар акушер-гінеколог, місце проживання: с. Бахтин, Ізюмський р-н.
  6. Ворохобіна Галина Геннадіївна – 28.01.1987 р.н., освіта вища, безпартійна, ФОП Калюга О.С., головний бухгалтер, місце проживання: смт Борова.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!”

Горбель Костянтин Володимирович – перший кандидат – 20.09.1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Харків.

  1. Гомон Олексій Анатолійович – 17.03.1972 р.н., освіта вища, СТОВ Агрофірма “Новий шлях”, генеральний директор, місце проживання: с. Підлиман.
  2. Рибалко Олександр Миколайович – 06.11.1973 р.н., освіта вища, Територіальний центр соціального обслуговування Борівської районної державної адміністрації, директор, місце проживання: смт Борова.
  3. Клименко Олена Василівна – 26.04.1971 р.н., освіта вища, Борівська районна рада, голова, місце проживання: с. Нова Кругляківка.
  4. Власова Олена Вікторівна – 19.01.1979 р.н., освіта вища, Борівський районний будинок культури, методист ІІ категорії, місце проживання: смт Борова.
  5. Лелявський Сергій Олександрович – 21.10.1959 р.н., освіта вища, СФГ “Мост”, голова, місце проживання: с. Ізюмське.
  6. Кравцов Геннадій Вікторович – 07.06.1972 р.н., освіта вища, ООЗ “Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1”, вчитель, місце проживання: смт Борова.
  7. Вразовська Світлана Анатоліївна – 04.06.1975 р.н., освіта вища, Чернещинський сільський голова, місце проживання: с. Чернещина.
  8. Лисенко Дмитро Олександрович – 10.05.1980 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Савинці.
  9. Таранець Олександра Олександрівна – 04.04.1980 р.н., освіта вища, Борівський районний будинок культури, організатор культурно-дозвільної діяльності, місце проживання: смт Борова.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Семотюк Олег Михайлович – перший кандидат – 02.01.1953, освіта вища, пенсіонер, місце проживання: м. Ізюм.

  1. Дудник Оксана Григорівна – 28.03.1978 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Борова.
  2. Щебеньков Валерій Борисович – 14.03.1962 р.н., освіта вища, Бугаївська дільнична державна лікарня ветеринарної медицини, завідувач, місце проживання: с. Козютівка, Ізюмський р-н.
  3. Кійко Інна Володимирівна – 28.08.1985 р.н., освіта вища, Ізюмська районна державна лікарня ветеринарної медицини, начальник-лікар ветеринарної медицини, місце проживання: м. Ізюм.
  4. Клименко Юрій Степанович – 15.07.1964 р.н., освіта вища, Борівський територіальний центр соціального обслуговування, організатор культурної діяльності, місце проживання: смт. Борова.
  5. Жерновий Дмитро Анатолійович – 01.01.1967 р.н., освіта вища, відділ освіти Ізюмської РДА, сторож.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”

  1. Божко Віктор Іванович – 27.01.1958 р.н., освіта вища, провідний інженер ПАТ “Укртелеком”, місце проживання: смт Борова.
  2. Кавун Володимир Володимирович – 16.08.1975 р.н., освіта вища, агроном в ПП “Богуслав СВ”, місце проживання: смт Борова.
  3. Щербина Олексій Петрович – 12.02.1952 р.н., освіта вища, пенсіонер, місце проживання: с. Вербівка, Ізюмський р-н.
  4. Лілявська Ольга Миколаївна – 06.1962 р.н., освіта середня спеціальна, фізична-особа підприємець, місце проживання: с. Ізюмське.
  5. Левінська Олена Василівна – 03.11.1964 р.н., освіта середня спеціальна, завгосп у Богуславській загальноосвітній школі І-ІІІ ст., місце проживання: с. Богуславка.
  6. Коростельова Любава Миколаївна – 02.1986 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Савинці, Ізюмський р-н.

Політична партія “Нові обличчя”

Марченко Руслан Віталійович – перший кандидат – 09.07.1975 р.н., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Ізюм.

  1. Савін Олег Сергійович – 20.08.1983 р.н., освіта вища, приватне юридичне агенство “Ваше право”, директор, місце проживання: м. Ізюм.
  2. Тимченко Олег Іванович – 24.04.1971 р.н., освіта загальна середня, слюсар- ремонтник в ТОВ “Ізюмський хлібокомбінат “Кулиничі”, місце проживання: с. Куньє.
  3. Нікітченко Віта Григорівна – 25.04.1983 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Ізюм.
  4. Пивовар Григорій Вікторович – 25.03.1961 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Ізюм.
  5. Тимченко Олена Сергіївна – 06.01.1979 р.н., освіта вища, Державне підприємство “Ізюмський приладобудівний завод”, економіст, місце проживання: м. Ізюм.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Дуванський Сергій Володимирович – перший кандидат – 08.06.1959, освіта вища, голова Ізюмської районної ради, місце проживання: с. Кам’янка, Ізюмський р-н.

  1. Шевченко Карина Сергіївна – 03.04.1987 р.н., освіта вища, керуюча відділенням “Ощадбанку”, місце проживання: смт Борова.
  2. Жужма Євген Олександрович – 31.05.1991 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Ізюм.
  3. Головченко Майя Павлівна – 09.11.1981 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Харків.
  4. Лисенко Олександр Григорович – 10.06.1983 р.н., освіта вища, ДП “Ізюмський лісгосп”, ТВО директора, місце проживання: смт Борова.
  5. Костомаров Віталій Олександрович – 17.01.1974 р.н., освіта вища, ТОВ “Дані-Теплоцентр”, директор, місце проживання: смт Савинці, Балаклійський р-н.
  6. Зубенко Володимир Іванович – 03.05.1963 р.н., освіта вища, ТОВ “Савінський цукровий завод”, начальник цеху механізації, місце проживання: с.Морозівка, Балаклійський р-н.
  7. Бовдуй Яна Анатоліївна – 19.07.1993 р.н., освіта вища, Балаклійська міська рада, головний спеціаліст, місце проживання: м.Балаклія.
  8. Мазурчак Валерій Володимирович – 27.06.1977 р.н., освіта вища, ПП ВТК “НИКА”, директор, місце проживання: смт Савинці, Балаклійський р-н.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

Ісламов Вісхан Алавдієвич – перший номер – 28.12.1959, освіта вища, Філія ПАТ “ДПЗКУ” Ізюмський комбінат хлібопродуктів”, директор, місце проживання: с. Капитолівка, Ізюмський р-н.

  1. Шарпан Віталій Савелійович – 02.05.1960 р.н., освіта вища, пенсіонер, місце проживання: смт Савинці, Ізюмський р-н.
  2. Бондаренко Лариса Олексіївна – 30.03.1969 р.н., освіта вища, ТОВ “Мадара Рой”, директор, місце проживання: с. Чистоводівка, Ізюмський р-н.
  3. Шутько Сергій Павлович – 03.12.1966 р.н., освіта вища, Борівська районна державна адміністрація, заступник голови, місце проживання: смт Борова.
  4. Рибалка Тетяна Олександрівна – 18.04.1978 р.н., освіта вища, відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації, методист, місце проживання: с. Залиман, Ізюмський р-н.
  5. Стрельнік Юрій Миколайович – 21.12.1971 р.н., освіта вища, Борівська районна державна адміністрація, заступник голови, місце проживання: смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл.
  6. Веприцька Ніна Іллівна – 26.06.1966 р.н., освіта вища, Комунальний заклад “Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області”, директор, місце проживання: с. Бугаївка, Ізюмський р-н.

Політична партія “Українська православна асамблея”

Ведмідь Валентина Іванівна – перший номер – 31.12.1954 р.н., освіта вища, пенсіонерка, місце проживання: м. Барвінкове.

  1. Леміщенко Олександр Володимирович – 18.02.1968 р.н., освіта професійно-технічна, ТОВ “Гарант”, директор, місце проживання: с. Козютівка, Ізюмський р-н.
  2. Бараннікова Тетяна Семенівна – 14.08.1953 р.н., освіта вища, пенсіонерка, місце проживання: смт Борова.
  3. Бурлачка Олег Вікторович – 12.09.1975 р.н., освіта вища, фізична особа- підприємець, місце проживання: смт Борова.
  4. Ткаченко Євгенія Володимирівна – 20.01.1950, освіта вища, пенсіонерка, місце проживання: смт Борова.
  5. Бондар Віктор Миколайович – 20.02.1956 р.н., освіта професійно-технічна, пенсіонер, місце проживання: смт Борова.
  6. Савченко Ганна Іванівна – 24.12.1952 р.н., освіта професійно-технічна, пенсіонер, місце проживання: смт Савинці.
  7. Сівак Геннадій Миколайович – 24.01.1966 р.н., освіта вища, АТ “Харківгаз”, слюсар, місце проживання: смт Савинці.

За інформацією з сайту ЦВК

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх