Кандидати в депутати Харківської обласної ради на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року

На місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, своїх кандидатів у депутати Харківської обласної ради подали 11 політичних партій.

Жителі Борівщини обиратимуть депутатів облради по округу №12, до якого входять усі населені пункти укрупненого Ізюмського району. Щоб вам зручніше було зорієнтуватися, кого саме обрати до обласної ради, кандидатів, які мешкають на Борівщині, виділено жирним шрифтом.

Кандидати у депутати Харківської обласної ради по округ №12

(Ізюмський район: Балаклійська міська громада, Барвінківська міська громада, Борівська селищна громада, Донецька селищна громада, Ізюмська міська громада, Куньєвська сільська громада, Оскільська сільська громада, Савинська селищна громада).

Політична Партія “АКЦЕНТ”

Балута Ігор Миронович (перший кандидат)

  1. Крикун Світлана Григорівна (19.10.1967 р.н.), проживає в с. Н-Журавка, Борівський район, Харківська обл.
  2. Полупан Володимир Миколайович – 05.10.1966 р.н., місце проживання: м. Барвінкове, Харківська обл.
  3. Олійник Ольга Миколаївна – 22.06.1984 р.н., місце проживання: с. Савинці, Харківська обл.
  4. Рогожанов Едуард Васильович – 10.01.1959 р.н., місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.
  5. Романенко Дмитро Володимирович – 15.07.1966 р.н., місце проживання: м. Барвінкове, Харківська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”

Кернес Кирило Геннадійович (перший кандидат)

  1. Остапчук Віктор Миколайович – 16.05.1955 р.н., місце проживання: м. Харків, Харківський р-н, Харківська обл.
  2. Столбовий Павло Іванович – 25.12.1997 р.н., місце проживання: м. Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл.
  3. Масельський Степан Іванович – 07.11.1971 р.н., місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  4. Немикіна Людмила Петрівна – 23.09.1960 р.н., місце проживання: м. Харків, Харківський р-н, Харківська обл.
  5. Наумова Наталя Юріївна – 13.03.1977 р.н., місце проживання: м. Харків, Харківський р-н, Харківська обл.
  6. Бовдуй Іван Петрович – 21.08.1960 р.н., місце проживання: м. Барвінкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  7. Кіпоть Роман Миколайович – 31.01.1977 р.н., місце проживання: м. Харків, Харківський р-н, Харківська обл.
  8. Шабельник Ірина Анатоліївна – 10.06.1972 р.н., місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  9. Кириченко Сергій Олександрович – 24.06.1979 р.н., місце проживання: с. Вище Солоне, Борівський р-н, Харківська обл.
  10. Моросовська Марина Анатоліївна – 05.09.1969 р.н., місце проживання: с. Капитолівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!”

Світлична Юлія Олександрівна (перший кандидат)

  1. Русецький Анатолій Анатолійович – 12.01.1976 р.н., місце проживання: смт Андріївка, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  2. Пасєка Тетяна Володимирівна – 26.09.1977 р.н., місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  3. Супрун Сергій Григорович – 11.12.1958 р.н., місце проживання: с. Підлиман, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  4. Дудник Валентин Вікторович – 05.10.1978 р.н., місце проживання: м. Ізюм, Ізюмський, Харківська обл.
  5. Супрун Оксана Леонідівна – 02.03.1980 р.н., місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  6. Сопко Андрій Григорович – 08.02.1976 р.н., місце проживання: м. Барвінкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  7. Бойченко Олег Анатолійович – 03.05.1973 р.н., місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  8. Рижова Наталія Сергіївна – 28.03.1980 р.н., місце проживання: м.Барвінкове, Харківська обл.
  9. Таран Євген Олександрович – 06.04.1972 р.н., місце проживання: м. Харків, Харківський р-н, Харківська обл.
  10. Осипенко Марина Олександрівна – 02.02.1985 р.н., місце проживання: с. Мілова, Ізюмського р-ну, Харківської області.

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

Шевчук Андрій Іванович (перший кандидат)

  1. Дерев’янко Тамара Олександрівна – 30.05.1963 р.н., місце проживання: м. Барвінкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  2. Понімаш Сергій Петрович – 17.07.1959 р.н., місце проживання: м. Ізюм, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  3. Посашков Володимир Єгорович – 16.11.1962 р.н., місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  4. Шафран Лариса Іванівна – 17.01.1965 р.н., місце проживання: с. Ізюмське, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  5. Гижук Наталія Григорівна – 05.12.1956 р.н., місце проживання: с. Вільхуватка, Ізюмський р-н, Харківська обл.

 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Куц Галина Михайлівна (перший кандидат)

  1. Дудник Оксана Григорівна – 28.03.1978 р.н., місце проживання: смт Борова.
  2. Щебеньков Валерій Борисович – 14.03.1962 р.н., місце проживання: с. Козютівка , Ізюмський р-н, Харківська обл.
  3. Михайлова Олена Вікторівна – 30.05.1979 р.н., місце проживання: м. Харків, Харківський р-н, Харківська обл.
  4. Попова Валентина Василівна – 01.04.1946 р.н., місце проживання: смт Барвінкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  5. Клименко Юрій Степанович – 15.07.1964 р.н., місце проживання: смт. Борова.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”

Вінаков Андрій Вікторович (перший кандидат)

  1. Тутов Анатолій Васильович – 10.06.1972 р.н., місце проживання: м. Балаклія
  2. Коваленко Юлія Юріївна – 16.04.1986 р.н., місце проживання: м. Ізюм.
  3. Будицький Валерій Станіславович – 11.09.1972 р.н., місце проживання: м. Барвінкове
  4. Білоус Оксана Анатоліївна – 05.12.1971 р.н., місце проживання: м. Балаклія.
  5. Харун Ірина Сергіївна – 16.01.1972 р.н., місце проживання: м. Ізюм.
  6. Бондаренко Андрій Володимирович – 13.11.1989 р.н., місце проживання: с. Чистоводівка, Ізюмський р-н.

Політична партія “НАШ КРАЙ”

Семиноженко Володимир Петрович (перший кандидат)

  1. Коваль Володимир Олексійович – 17.06.1960 р.н., місце проживання: м. Харків.
  2. Лебеденко Владислав Олександрович – 10.04.1992 р.н., місце проживання: м. Харків.
  3. Посашков Максим Володимирович – 26.01.1985 р.н., місце проживання: м. Балаклія.
  4. Ухіна Ольга Сергіївна – 10.12.1998 р.н., місце проживання: м. Харків.
  5. Назаренко Ганна Валеріївна – 20.06.1995 р.н., місце проживання: м. Рубіжне, Луганська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Райнін Ігор Львович (перший кандидат)

  1. Білокудря Валерій Миколайович – 29.10.1959 р.н., місце проживання: смт Савинці, Балаклійський р-н, Харківська обл.
  2. Мальований Богдан Юрійович – 30.08.1993 р.н., місце проживання: м. Бахмут, Донецька обл.
  3. Головко Юлія Олександрівна – 15.09.1978 р.н., місце проживання: м. Харків.
  4. Половинко Богдан Сергійович – 06.08.1996 р.н., місце проживання: м. Харків.
  5. Гілка Тетяна Володимирівна – 13.01.1958 р.н., місце проживання: м. Харків.
  6. Ніколаєнко Антон Павлович – 15.11.1990 р.н., місце проживання: м. Київ.
  7. Вінник Анатолій Іванович – 01.11.1948 р.н., місце проживання: м. Харків.
  8. Бихов Роман Олегович – 12.10.1979 р.н., місце проживання: м. Харків.
  9. Каденко Світлана Вікторівна – 12.01.1971 р.н., місце проживання: смт Орілька, Лозівський р-н, Харківська обл.
  10. Бут Гусаім Світлана Федорівна – 21.03.1978 р.н., місце проживання: с. Червоний кут, Лозівський р-н, Харківська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ПАРТІЯ ШАРІЯ”

Бодікова Ганна Валеріївна (перший кандидат)

  1. Борщ Ігор Петрович – 27.04.1977 р.н., місце проживання: м. Балаклія.
  2. Колісник Андрій Юрійович – 19.04.1986 р.н., місце проживання: м. Балаклія.
  3. Мартимянова Вікторія Олегівна – 01.04.1988 р.н., місце проживання: м. Балаклія.
  4. Тернопол Олександр Юрійович – 28.08.1990 р.н., місце проживання: м. Балаклія.
  5. Линник Марія Іллівна – 04.08.1996 р.н., місце проживання: м. Балаклія.

Політична партія “Перемога Пальчевського”

Дорожко Анатолій Михайлович (перший кандидат)

  1. Яковенко Тетяна Андріївна – 12.05.1994 р.н., місце проживання: м. Ізюм.
  2. Обіщенко Ія Юріївна – 02.09.1991 р.н., місце проживання: м. Ізюмю
  3. Кругляк Юрій Анатолійович – 01.03.1982 р.н., місце проживання: м. Ізюм.
  4. Бондаренко Роман Вікторович – 06.12.1985 р.н., місце проживання: м. Ізюм.
  5. Борщ Марія Василівна – 22.04.1949 р.н., місце проживання: м. Ізюм.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

Єгорова-Луценко Тетяна Петрівна (перший кандидат)

  1. Марченко Валерій Віталійович – 28.05.1970 р.н., місце проживання: м. Ізюм.
  2. Арутюнян Анаіт Саргісовна – 06.08.1983 р.н., місце проживання: с-ще Андріївка, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  3. Терещенко Людмила Володимирівна – 30.10.1990 р.н., місце проживання: с-ще Черкаська Лозова, Харківський р-н, Харківська обл.
  4. Філоненко Сергій Вікторович – 04.11.1970 р.н., місце проживання: м. Харків.
  5. Ісламов Вісхан Алавдієвич – 28.12.1959 р.н., місце проживання: с. Капитолівка, Ізюмський р-н Харківська обл.
  6. Беккер Марк Львович – 16.04.1964 р.н., місце проживання: м. Барвінкове.
  7. Тихонченко Руслан Сергійович – 23.08.1978 р.н., місце проживання: смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл.
  8. Єсіна Наталія Іванівна – 04.09.1981 р.н., місце проживання: м. Ізюм.
  9. Фесенко Юрій Леонідович – 02.11.1957 р.н., місце проживання: смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл.
  10. Стрельник Віра Вікторівна – 30.03.1960 р.н., місце проживання: м. Ізюм.
  11. Онопрієнко Ірина Володимирівна – 06.08.1977 р.н., місце проживання: м. Харків
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх